Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Paslaugos

 • Mūsų darbai

 • Ugniakurai

 • Krosnelės

 • E-Parduotuvė

 • Apdaila

 • Šildymas

 • Kaminai

 • Išsirink sau židinį

 • Priedai

 • Kainininkai

 • Keramikiniai stiklai

 • Apsauginiai stiklai

 • Schiedel kaminai

 • Daugiau...

 • Apie mus

 • Kodėl verta rinktis mus?

 • Teisės aktai

 • Naudinga informacija

 • D.U.K.

 • Noriu sužinoti

 • Sąvokų žodynas

 • Konsultacijos

 • Kontaktai

 • Informaciją apie gamintoją parengė:
  Rimas Jatkauskas
  rimas.jatkauskas@florianus.lt


  Siūlome susipažinti su išskirtinio dizaino židinių gamintojo, Prancūzų firmos „ARKIANE“, gaminama produkcija


  Profesionalus židinių meistras Dominykas Lelongas (Dominique Lelong) 1990 metais įkūrė kompaniją pavadindamas ją  ARKIANE vardu. Tai viena iš nedaugelio įmonių, kuri parduodant prekę siūlo pilną servisą, t.y. ir montavimo paslaugas. Tačiau 30 proc. ARKIANE parduodamų išskirtinio dizaino židinių  klientai montuojasi patys (turi savo meistrus).


   
  ARKIANE kompanija šiai dienai Jums jau gali pasiūlyti net 15 šiuolaikinio dizaino židinio modeliu.
  ARKIANE židiniu privalumas – paprastas montavimas, tačiau tą reikia padaryti laiku, kartais net prieš grindų įrengimą. Židinių modeliui įvairus: montuojami prie tiesios sienos, įmontuojami, centriniai, kampiniai, išoriniai. Taip pat galima užsakyti ARKIANE židinio modelį nudažytą iš pasirinktos daugiau nei 200 atspalviu  karščiui atsparių dažų gamos, pritaikant ji prie Jūsų interjero.
  ARKIANE produkcija nėra orientuota į platų klientų ratą. Tai ekskliuzyviniai modeliai ieškantys vienetinio (išskirtinio)  kliento. Prancūzijoje ARKIANE židinių parduota per 3500 vnt. ir daugiau kaip 600 vnt. iškeliavo į tokias užsienio šalis kaip Belgija, Liuksemburgas, Italija, Šveicarija, Austrija, Čekija, Ukraina, Latvija, Estija, Rusija, Turkija (šalys išvardintos eiles tvarka, pagal parduotu židinių kiekį). Jau turime klientą iš Baltarusijos. Galbūt Jus busite pirmasis lietuvis įsigijęs ARKIANE?  Pilna ARKIANE židinių ekspoziciją galima pamatyti Charmes-sur-Rhône mieste Prancūzijoje.  Tai  nėra nuolat dirbantis salonas. Susitikimą būtina suderinti iš anksto susitarus. Prieš atvykstant apžiūrėti ekspoziciją pasirūpinkite savo busto brėžiniais, nuotraukomis, spalvų paletėmis. ARKIANE dalyvauja visose didžiausiose interjero parodose Prancūzijoje, tad jeigu Jus rimtai domitės įmones produkcija Jums bus išsiųstas individualus kvietimas į artimiausią parodą.

  Modelių apžvalga:

  OXALIS  Oxalis - šilta namo šypsena, labai vertinamas Japonijoje.  Šiuolaikinis modelis, dizaino elementais primenantis plastiškas moderno linijas. Lengvas ir paprastas aptarnavimas, galimybė židinį kūrenti tiek uždarą, tiek ir atvirą.  Židinyje yra apgalvota ir išdirbta švaraus stiklo sistema, turi dūmų nusiurbimo funkciją malkų įkrovos metu, įdeigta oro padavimo bei jo reguliavimo sistema degimo metu.


  KEPHREN  Kephren - paslaptingoji Egipto piramidės, esančios šalia sfinkso, idėja. Piramidės forma – per amžius nepakitusi geometrinė figūra kuriai ARKIANE specialistai suteikė naują gyvavimo erą. Židinio (be kamino) idėja stebina ir intriguoja šiuolaikinio meno kritikus. Iš tikrųjų kaminas yra, tačiau jis dirbtinai paslėptas. Apie tokio židinio įrengimą reikia susimąstyti dar tik pradėjus namo projektavimo darbus.
  Savo būste galite turėti vieną iš aštuonių pasaulio stebuklų! Ir tai ne iliuzija, tai gali tapti realybe Jūsų namuose…


  OCTUOR  Octuor - židinio idėja yra skaičiaus „8“ harmonija ir magija. Magiškas skaičius balansuoja išlaikydamas pusiausvyrą tarp apskritimo ir kvadrato, tarp širdies ir proto. OCTUOR židinys kaip ir kiti ARKIANE modeliai gali būti kūrenamas tiek malkomis tiek ir dujinis. Modeliai gali būti įmontuojami vieno arba dviejų fasadų, pristatomi ar stovintys atskirai su įvairiomis stiklo variacijomis.

  GAIA  Gaïa - židinys pavadintas nuostabios senovės graikų dievaitės, dangaus dukros Gajos vardu (Gajos sūnus Taumas davė gyvybę gražuolei vaivorykštės deivei Iridei). Šis personažas – tai ir pati židinio idėja. Šis naujas, šiuolaikinio dizaino kūrinys charakterizuojamas unikaliomis lenktų formų paralelėmis, kurios harmonizuojasi tarpusavyje sukurdamos jausmingą aptakumo liniją. Fasadines židinio detales galima dažyti įvairiausiomis spalvomis.

  FAYKO  Fayko - degančios ugnies transformacija. Židinys gali būti pakabintas, arba paslaptingai žaižaruoti įmontavus jį į sieną.  FAYOKO modelį galima užsakyti kelių modifikacijų: įmontuojamas vieno fasado, įmontuojamas į sieną dviejų fasadų (du stiklai kiaurai), montuojamas prie sienos su stiklu iš kairės arba dešinės, arba abiem stiklais. FAYOKO gali būti tiek pastatomas, tiek ir pakabinamas - su įvairiomis stiklo variacijomis.
  Vienas židinys – daug jo išpildymo galimybių!

  YONI  Yoni – tai jūsų būsto meilės simbolis. Drąsaus dizaino, apvalių aptakių formų modelis apjungia lengvas linijas, suteikdamas židiniui originalų jausmingumą.
  Idėja sukurti tokio dizaino ARKIANE modelį kilo nagrinėjant senovinius meno kūrinius – skulptūras. Indėnai savo skulptūrose , puošiančiose įvairias pilis, šventyklas ar tvirtoves simbolizavo moters energiją.
  YONI židinio forma yra universali, lengvai pritaikoma prie būsto konstrukcijos. Židinys, turėdamas trikampio formos smailėjančią  galinę sienelę gali būti sumontuotas bet kurioje namo vietoje. Galima integruoti į kampą, kas labai sutaupo erdvę.  Turint pakankamai erdvės, ši židinį sumontavus atitrauktą nuo kampo, galima sukioti. YONI židinio modelį sumontavus prie tiesios sienos, jį galima pasukti 180° kampu, o centrinį modelį galima pasukti  360° kampu.

  SOIO  Soïo – vietovė Prancūzijoje, garsi archeologinėmis iškasenomis nuo akmens iki geležies amžiaus. Galijos romanizacija lėmė prancūzų tautos susiformavimą. Saugoma deivės globėjos SOYO, Galų gentis gyvavo prie Ronos upės. Upė prasideda Šveicarijos Alpėse (1753 m) ir baigiasi Camargue Prancūzijoje - dabartiniame Ardešo departamente (jame yra SOYO vietovė).
  Židinio formos idėja, tai prancūzų tautos istorija (Galijos laivyno burės).
  Gaulois dailininkas-dizaineris suteikė naują gyvenimą židinių iš stiklo ir plieno epochai.
  Kreivė prieš kreivę Soïo židiniui suteikia visą jo žavesį.

  YAN LI  Yàn Li - židinio idėja, tai trys harmoningi, įvairiaspalviai ugnies liežuviai. Šis židinio dizainas - tai tarsi ugnies judesio atkartojimas. Užsakant židinį jis gali būti nudažytas vienu iš daugiau nei 200 spalvos atspalviu, karščiui atspariais dažais naudojant pažangiausią miltelinio dažymo technologiją.

  ICOYA  Icoya – senovės inkų dievė, kurią inkai šlovino, vaizduodami kylančio drugelio pavidalu.
  Džiaugsminga ir abstrakti forma pabrėžia gražią, kompaktišką ir lengvą židinio figūrą. Žiūrint į šį meno kūrinį atsiranda ramybės jausmas, užlieja šiluma. Tai reiškiniai, suteikiantys jaukumą namuose...
  Plieninis židinys gali būti pakabinamas arba įmontuojamas į sieną (idealiai tinka mažoms erdvėms). Židinį galima kūrenti tiek uždarą, tiek ir atvirą.

   

  ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI