Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

ŠILDYMO PRINCIPAI

          

Vienas labiausiai efektyvus nedidelių patalpų apšildymo variantas – tai ekonomiško degimo krosnių panaudojimas.

Dabartiniu laiku krosnelės labiausiai tinka mūsų klimatinėmis sąlygomis, šildo patalpas, spinduliuojant savo korpusu šiluminę energiją ir naudojant minimalinį malkų kiekį, užtikrinant ilgalaikį vieno malkų dėjimo degimą per visą naktį. Degant malkoms, šiluma persiduoda ketaus korpusui, o vėliau skleidžiasi į patalpą (šilto oro judėjimas patalpoje parodytas raudonomis rodyklėmis).

Tokia krosnelę galima naudoti ne tik vienos patalpos apšildymui, bet ir viso buto arba nedidelio dviejų aukštų namo šildymui.

Yra keletas variantų kelių patalpų šildymo vienu metu:

Tam, kad patalpų šildymas vyktu labai efektyviai, reikia įrėžti kiauras groteles perskirstančios patalpas sienos viršuje, 20 x 35 cm dydžio, tada šiltas oras iš patalpos, kur įrengta krosnelė, gali patekti į gretimą patalpą. Tuomet, kad šilumos apykaita vyktu labal efektyviai, reikia įrėžti groteles apatinėje sienos dalyje, 10 x 20 cm dydžio, kad šaltas oras grįžtu į krosnį pakartotinam šildymui. Prisiminkite, tam, kad šildyti keletą patalpų vienu metu, reikia užtikrinti egzistavimą tarp jų šilumos apykaitos!

Ši sistema taip pat efektyviai veikia, jeigu reikia šildyti keletą patalpų skirtinguose aukštuose. Įmontuokite ventiliacijos groteles lubų pertvarose. Šiltas oras patenka į viršuje esančias patalpas per šias groteles, bet nepamirškite užtikrinti šalto oro sugrįžimą į krosnelę.

Galima naudoti reguliuojamas groteles, jeigu nebūtina šildyti kokia nors patalpą, tai šilto oro įplaukimą galima sustabdyti.

Antrasis šildymo variantas paprastas – jeigu pas jus žemos lubos, užtenka laikyti duris į gretimas patalpas atviras, ir esant teisingam krosnelės išsidėstimui toks šildymo variantas taip pat yra efektyvus.

Krosnelių pagalba galima šildyti patalpas iki 200 kv. m. ploto, sujungiant puikų vizualinį efektą su aukščiausia šilumos apykaita.

Krosnelės įkaista maždaug per 10 – 15 minučių, priklausant nuo modelio, vieno malkų dėjimo degimo trukmė gali siekti 12 –os valandų.

 

ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI