Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Naudinga informacija

Klijuojama apdaila

Klijuojama apdaila 7.8.2016
Židinių, krosnių apdailai ar renovacijai siūlome rinktis mūrą imituojančias klinkerio plyteles. Klinkeris – keraminė medžiaga, gaminama iš specialaus molio su lauko špato ir malto šamoto priemaišomis.
Kokybiškai suklijavus klinkerio plyteles jas vizualiai atskirti nuo plytų mūro yra beveik neįmanoma. Pasirinkus klinkerio plyteles, atsiranda daugiau papildomų galimybių keisti plytų mūro raštą (pvz. suklijuoti plyteles eglute).

Skaityti toliau »

Kamino valymas

Kamino valymas 23.3.2016
Reguliariai valydami kaminą, namų savininkai išvengia gaisro ir padidina šilumos efektyvumą!
Pagal bendrąsias priešgaisrinės saugos taisykles suodžius iš dūmtakių ir krosnių privalu valyti prieš kiekvieną šildymo sezoną, o jo metu – ne rečiau kaip kartą per ketvirtį. Be to, bent porą kartų per šildymo sezoną reikia valyti ir šildymo katilų kaminus.

Skaityti toliau »

Smart Fan ventiliatorius

Smart Fan ventiliatorius 28.12.2015
Smart Fan ventiliatoriai yra itin ekonomiškas būdas paskleisti karštą orą gyvenamosiose patalpose. Pasigamindami elektros energiją ir orą pučiantys ventiliatoriai idealiai tinka norintiems sumažinti malkų sąnaudas ir padidinti krosnelės efektyvumą.

Skaityti toliau »

Suomiški židiniai

Suomiški židiniai 31.12.2015
"Uunisepat" vykdo kryptingą ir ilgalaikę šildymui skirtų krosnių – židinių kūrimo ir gamybos politiką. Nuolat tobulinami krosnių variantai kasmet atnaujinami naujais modeliais. "Uunisepat" - lyderiaujanti kompanija Suomijoje, siūlo tik pačios aukščiausios kokybės produktus, pagamintus iš vietinių žaliavų.

Skaityti toliau »

KOBOK modeliai

KOBOK modeliai 6.4.2015
KOBOK siūlo didžiausią modelių modifikacijų pasirinkimą: klasikinis, modernus tamsintais kraštais, modernus baltais kraštais, dvigubas stiklas, keičiama durelių atidarymo pusė, skirtingų spalvų šamotinė pakuros iškloja, pažeminta kapsulė, išorinė peleninė, galinė atsidaranti židinio sienelė, papildomai komplektuojami apdailos rėmeliai, ugniakurai - katilai, vandenį šildantys ugniakurai...
Neradote sau tinkamo? Jokių problemų. Pagaminsime nors ir 2 m pločio.
Mes pagaminsime tai, ko kiti negali Jums pasiūlyti!!!

Skaityti toliau »

KOBOK - židiniai, kurie šildo

KOBOK - židiniai, kurie šildo 11.11.2023
Nuolat tobulinamais modeliais pasižyminčią produkciją galima surasti daugiau kaip 25 pasaulio šalyse.

Geras kainos ir kokybės santykis leidžia modeliams konkuruoti su analogiškais Vokietijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje ar Austrijoje gaminamais modeliais.

Skaityti toliau »

Izoliuoti kaminai

Izoliuoti kaminai 27.11.2016
Izoliuoti dūmtraukiai susideda iš dviejų, vidinio ir išorinio, vamzdžių. Tarp jų yra šiluminė izoliacija - akmens vatos demblis su vielos tinkleliu. Šiluminė izoliacija apsaugo kaminą nuo greito atvėsimo, sulaiko šilumą, pagerina trauką. Šie dūmtraukiai gali būti montuojami prie pastato, katilinės išorinės sienos arba pastato viduje.

Skaityti toliau »

Lauko židinys, picos krosnis, duonkepė

Lauko židinys, picos krosnis, duonkepė 7.2.2015
 Itališka ALFA PIZZA krosnis tai ne tik maisto ruošimo krosnis, tai kartu ir jaukus namų židinys. Lai tampa tradicija rinktis namiškiams prie židinio ir mėgautis pačių sugalvotais firminiais giminės patiekalais. Šiandien jūsų įrengta ALFA PIZZA krosnis ateityje džiugins jūsų vaikus ir anūkus!

Skaityti toliau »

Glamm Fire

Glamm Fire 12.9.2015
Drąsa ir nepriekaištingas estetinis skonis atsispindi visuose GLAMM FIRE bio  židinių modeliuose. Neįprastas dizainas, ekskliuzyvinės medžiagos ir tobulas išpildymas šiuos bio židinius išskiria ryškiu būsto interjero elementu.

Skaityti toliau »

Parodoje „Supernamai 2014“ krosnininkai surengs neregėtą šou

Parodoje „Supernamai 2014“ krosnininkai surengs neregėtą šou 6.3.2014
Pirmą kartą pasaulyje krosnininkai net keturių skirtingų tipų krosnis statys tiesiogiai parodoje "Supernamai 2014" , o jos pabaigoje krosnys bus užkurtos. Planuojama panaudoti ne tik skirtingas konstrukcijas, bet ir medžiagas, tad parodos lankytojai vienoje vietoje išvys visą krosnių gamą: nuo tradicinės iki modernios ar ugnies akmens.

Skaityti toliau »

ASTRA granulinės krosnelės

ASTRA granulinės krosnelės 19.1.2014
AB Mašinų gamykla "Astra" - viena iš seniausių mašinų gamybos įmonių Lietuvoje. Ji įkurta 1929 metais. Tai didžiausia metalo apdirbimo įmonė Lietuvoje. AB Mašinų gamykla "Astra" įsikūrusi Pietų Lietuvos mieste Alytuje.

Skaityti toliau »

Deginti atliekas draudžiama!

Deginti atliekas draudžiama! 15.1.2014
Aplinkos oro apsaugos įstatymo 20 straipsnio 2 dalis draudžia krosnyse deginti atliekas. Už atliekų deginimą nesilaikant įstatymuose ir kituose teisės aktuose nustatytų atmosferos apsaugos reikalavimų Administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta bauda piliečiams nuo 100 iki 200 litų ir pareigūnams – nuo 200 iki 400 litų.

Skaityti toliau »

UAB Židinių meistrai - vieni stpriausių Lietuvoje 2012 - 2013 m

UAB Židinių meistrai - vieni stpriausių Lietuvoje 2012 - 2013 m 23.11.2013
Stipriausi Lietuvoje 2012 - 2013 - tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Skaityti toliau »

Dūmų ventiliatorius

Dūmų ventiliatorius 21.11.2013
Ant kamino viršaus montuojamas dūmų traukos ventiliatorius skirtas didinti ir stabilizuoti trauką kamine.
Reguliuoti trauką dūmtraukyje pagal katilų ar židinių reikalaujamus standartus reikia tada, kai natūrali trauka kamine yra mažesnė nei 15Pa.
Dirbtinė trauka dūmtraukyje sukuriama naudojant specialų variklį, kuris yra sumontuotas už kanalo ribų. Toks darbo režimas prietaisui leidžia atlaikyti aukštą temperatūrą ir neblokuoja kamino kanalo.

Skaityti toliau »

Liepsnojantis tunelis – išskirtiniam interjerui

Liepsnojantis tunelis – išskirtiniam interjerui 17.11.2013
„Elektrinį židinį vadinti tikru židiniu, žinoma, nėra tikslu, nes jame - tik degimo imitacija. Tačiau ir tai sukuria jaukumą. Instaliacija paprasta, bet kada įjungi, bet kada išjungi. Elektros suvartojama pagal galingumą: standartinis galingumas yra apie 2 kW, jei įjungiama šildymo funkcija. Kai norėsime tik šviečiančios butaforinės liepsnos, instaliacija vartos elektros ne daugiau nei 100 W lemputė“, - paaiškino židinių meistras Rimas Jatkauskas.

Skaityti toliau »

Pirties kaminas

Pirties kaminas 2.11.2013
Schiedel pirties kaminas yra išbaigtas sprendimas pirties įrengimui.
 Kaminas greitai ir nesudėtingai montuojamas, yra ypač saugus ir patikimas.
 Schiedel pirties kaminas turi CE ženklinimą ir išbandytas vadovaujantis darniaisiais Europos standartais.
 Kaminas skirtas pirties krosnelėms su 115-120 mm prijungimo antvamzdžiu.

Skaityti toliau »

Tandyras - keramikinė krosnis, šašlykinė, lauko židinys...

Tandyras - keramikinė krosnis, šašlykinė, lauko židinys... 20.7.2015
Tandyras - keramikinė krosnis - orkaitė. Tai yra ypatingo tipo šašlykinė-mangalas maisto gaminimui Rytų šalyse. Privalumai: ilgai išlaiko šilumą; reikia mažiau malkų nei įprastai naudojat standartinėse šašlykinėse; po vieno iškūrenimo galima iškepti 3-4 užkrovimus mėsos ar kitų patiekalų ko pasekoje taupomos malkos ir laikas; kontroliuoti reikia tik kepimo laiką, nes visą kitą tai jau Tandyro darbas; dėl įpatingos krosnies konstrukcijos mėsa neapdega nes neturi jokio kontakto su ugnimi; dėl trumpesnio temperatūros poveikio ir optimalaus terminio rėžimo bet kurioje Tandyro vietoje maistas būna sultingas ir skanus.

Skaityti toliau »

Vasara Lietuvoje - 2013

Vasara Lietuvoje - 2013 3.11.2014
2013 m. birželio 3d. - 17d. vyko krosnininkų seminaras. Seminaro metu buvo pastatytos 6 skirtingų funkcijų krosnys. Seminarą vedė rusų inžinierius ir iššradėjas Igoris Kuznecovas, žinomas visame pasaulyje už savo pasiekimus, gerinant krosnių ir katilų darbo efektyvumą. Vedant praktinius užsiėmimus jam talkino profesionalūs krosnių mūrininkai.

Skaityti toliau »

MCZ

MCZ 15.1.2013
MCZ židiniai – tai moderniausio technologinio lygio, išskirtinio dizaino, prabangūs – vieni inovatyviausių ir efektyviausių židinių (efektyvumas siekia net iki 86,6 proc.), pelniusių pasaulinį architektų ir šildymo ekspertų pripažinimą.

Skaityti toliau »

Raituzo namo statybos

Raituzo namo statybos 10.10.2015
Pagaliau man sumontavo židinio ir lauko židinio kaminą. Pirkau dvigubą Schiedel "Rondo Plus 200+180" kaminą. Kaminas buvo montuojamas lauke prie sienos, vidaus židiniui bus 180mm keraminis kaminas, o lauko židiniui planuoju pajungti 200mm skersmens kaminą. Bendrasis kamino aukštis 5,33m. Kaminą montavo "Židinių meistrai".

Skaityti toliau »

UAB Židinių meistrai - vieni stipriausių Lietuvoje

UAB Židinių meistrai - vieni stipriausių Lietuvoje 1.7.2012
CREDIT INFO Lietuva pripažino UAB Židinių meistrai vieną iš mokiausių įmonių Lietuvoje.

Skaityti toliau »

Židinių ir dūmtraukių rinkos kuratoriai

Židinių ir dūmtraukių rinkos kuratoriai 27.6.2012
Lietuvos nacionalinė židinių ir dūmtraukių montuotojų asociacija darbuojasi vos ketverius metus. Jos narių teigimu, šioje srityje vis dar lieka daugybė neišspręstų problemų, tačiau organizacijos veikla jau sulaukė tiek šios srities profesionalų, tiek vartotojų teigiamų vertinimų. Apie asociacijos veiklą kalbamės su vienu jos steigėjų Rimu Jatkausku.

Skaityti toliau »

Ugniakurai šildantys vandenį

Ugniakurai šildantys vandenį 24.9.2016
Vandenį šildantys ugniakurai – šiuolaikiniai ekologiški šildymo įrenginiai, kuriuos galima integruoti į esamą centrinio šildymo sistemą, arba sumontuoti kaip alternatyvą kieto kuro katilams naudojantiems vis brangstančias dujas ar naftos produktus. Vandenį šildantys židiniai ne tik sušildys būstą, bet ir visapusiškai patenkins karšto vandens ruošimo poreikius. Vandenį šildančių židinio ugniakurų ir krosnelių populiarumas skatina gamintojus nuolat tobulinti modelius, diegti juose naujas technologijas. Tai jau nėra rinkos naujiena.

Skaityti toliau »

Naujas veidas - naujos galimybės

Naujas veidas - naujos galimybės 11.9.2011
Naujos svetainės misija – būti paprasta, struktūrizuota, informatyvia ir interaktyvia vieta, kur Jūsų noras turėti židinį taptų suprantama ir aiškia galimybe.

Skaityti toliau »

Kaip paruošti židinį dažymui

Kaip paruošti židinį dažymui 21.8.2011
Jeigu  pavargote nuo įprastos raudonos, kaštoninės ar juodos židinio spalvos, tikriausiai jūs vis dažniau pagalvojate apie židinio naują išvaizdą, kuri  patrauktų kiekvieno atėjusio svečio akį ar tiesiog būtų tarsi namų puošmena.  Norėdami pagerinti  židinio išvaizdą, greičiausias būdas tai padaryti- jį perdažyti.

Skaityti toliau »

Įdėklas į kaminą

Įdėklas į kaminą 31.10.2011
Visi vamzdžiai, pagaminti iš nerūdijančio plieno skardos (įdėklais jų vadinti negalima)nustatyta tvarka nepaženklinti, neturintys  atitikties deklaracijos, gamybos kontrolės sistemos sertifikato, bei dūmtraukių sistemos elementų ir įdėklų į kaminus montavimo ir eksploatavimo instrukcijos yra „garažiniai“ skardos lankstiniai.

Skaityti toliau »

Kaip pasirinkti meistrą

Kaip pasirinkti meistrą 5.4.2014
Meistro pasirinkimo kriterijai
Internete skelbimuose neretai gali perskaityti: 10, 12, 15 metų patirtis.
Kas ją nustato? Nuo kada ją skaičiuoti? Koks turėtų būti atskaitos taškas?
Įmonės paprastai patirtį skaičiuoja nuo įmonės įkūrimo datos. Kas kita meistrai – privatininkai. Aš būdamas 12 metų krosnininkui tėvui maišiau molį. Ar tai reiškia, kad mano patirtis 29 metai?

Skaityti toliau »

Akumuliacinės plokštės

Akumuliacinės plokštės 22.3.2017
Daugiau nei 90proc. Lietuvoje pastatomų židinių yra iš konstrukcinių – izoliacinių medžiagų. Mes Jums norime pristatyti galimybę turėti šildantį židinį, sumontuotą iš šilumą kaupiančių akumuliacinių plokščių. Tokia židinio konstrukcija yra labai pranaši, nes šiluma sklinda ne tik nuo degančio ugniakuro stiklo bei grotelių, tačiau šyla praktiškai visa židinio konstrukcija.

Skaityti toliau »

Blogai traukia - kviesk kaminkrėtį

Blogai traukia - kviesk kaminkrėtį 13.2.2011
Už blogai prižiūrimą kaminą namo savininkui gali būti skiriama 200 litų dydžio bauda. O jei dėl tokio aplaidumo kiltų gaisras, kuriame nukentėtų žmonės, gresia net baudžiamoji atsakomybė. Tačiau gyventojams turėtų rūpėti ne sankcijos, o jų pačių ir turto saugumas. Nevalytas, suodžiais apaugęs ar dervų kamščiu užsikišęs kaminas gali tapti gaisro priežastimi.
Laimė, dar prieš atsitinkant blogiausiam, kaminas paprastai praneša apie savo būklę šeimininkams...

Skaityti toliau »

Nesidžiaugia židiniu

Nesidžiaugia židiniu 30.1.2011
Prieš keletą savaičių akylesni „Druskininkų naujienų“ skaitytojai pastebėjo neįprastą skelbimą, kuriame buvo prašoma neįvardinto meistro, pastačiusio nekokybišką židinį, „susisiekti su užsakovais, ištaisyti klaidas ir atlyginti nuostolius“. Nepavykus susitarti gražiuoju, druskininkiečiai Laima ir Ričardas Sargeliai dar kartą kreipėsi į redakciją ir papasakojo visą nelemtojo židinio statybos istoriją. Židinių meistras Gintaras Granickas mums patvirtino, kad su šiais užsakovais jam tikrai nepavyko susitarti, bet teigė, kad jie patys sugadino židinio kapsulę.

Skaityti toliau »

Prastas židinys - paties pirkėjo problema

Prastas židinys - paties pirkėjo problema 30.1.2011
Antrą žiemą neveikiantis židinys, daugiau nei metus trukęs teismų maratonas ir jokių vilčių, kad bus atlyginta žala. Taip baigėsi vilnietės Snieguolės Norgėlienės bandymas ginti savas vartotojo teises.

Skaityti toliau »

Kaip elgtis kilus gaisrui

Kaip elgtis kilus gaisrui 25.12.2010
Pagrindinės gaisrų priežastys – neatsargus gyventojų elgesys su ugnimi (52 proc.), netvarkinga elektros įranga ir elektros prietaisų eksploatavimo taisyklių pažeidimai (11 proc.), žolės, ražienų deginimas (7,4 proc.), krosnių, židinių ir dūmtraukių įrengimo bei jų eksploatavimo taisyklių pažeidimai (6,7 proc.), neatsargus rūkymas (4,2 proc.). Be to, įregistruoti 583 padegimai (5 proc.), o 370 gaisrų (3,2 proc.) priežastys dar tiriamos.

Skaityti toliau »

Spartherm - prestižiniai vokiški židiniai

Spartherm - prestižiniai vokiški židiniai 8.3.2014
Pakeiskite savo dienotvarkę ir leiskite savo pojūčiams pakeliauti po ugnies šalį. SPARTHERM Jums siūlo aukščiausios kokybės plieninius židinio ugniakurus.
Blizgantis ir elegantiškas, stilingas ir spalvingas arba klasikinis ir tiesiog jaukus židinys taps pačiu ryškiausiu akcentu Jūsų namuose. Ir vis dėlto nėra nieko gražesnio už spragsinčią ugnį po visus namus paskleidžiančia malonią šilumą. Jau dabar paruoškite vietą ant sofos su vaizdu į ugnies jūrą.

Skaityti toliau »

Granulinės krosnelės KALOR

Granulinės krosnelės KALOR 19.12.2010
Norime pasiūlyti Italų kompanijos "Mitsui" sukurtas krosneles Kalor pagal kanadietišką projektą išrankiausio kliento reikmėms patenkinti. Aukštos kokybės ir tobulo dizaino krosnelės yra labai elegantiškos, kompaktiškos, lengvai instaliuojamos ir pritaikomos bet kurioje patalpoje. Krosnelės gaminamos laikantis Europos teisių EN 14785 įstatymo, atsižvelgiant į pastatų saugumą išskiriant į aplinką dūmus.

Skaityti toliau »

Kaip tinkamai pasirinkti kaminą

Kaip tinkamai pasirinkti kaminą 19.12.2010
Kaminai montuojami iš plytų, betono, metalo, keramikos ir netgi iš stiklo. Su kondensato nutekėjimu ir be jo. Visi kaminai turi savų privalumų ir minusų. Privalumai mūrinių yra tai, kad kamino įrengimą gali atlikti patyrę mūrininkai, nereikia ieškoti specialistų, galima sumūryti kaip sienų pertvarą, nesunku pritaikyti į bendrą namo interjerą. Metaliniai - lengvi, greitai montuojami, galima sumontuoti tiek namo viduje, tiek ir išorėje, nereikalingas pamatas. Keramikiniai – ilgaamžiški, nes nebijo kondensato, taip pat lengvai montuojami. O ką dar reikia žinoti apie kaminus?

Skaityti toliau »

GRENAISOL konstrukcinės-termoizoliacinės plokštės

GRENAISOL konstrukcinės-termoizoliacinės plokštės 21.7.2017
Dauguma žmonių nesidomi arba tiesiog nekreipia dėmesio į tai, kokios statybinės  ar izoliacinės medžiagos naudojamos jų židiniams bei krosnims statyti. Deja tai būdinga daugumai statybos bendrovių bei židinių montuotojų, kurie ir toliau naudoja senas technologijas ir visiškai netinkamas medžiagas.   

Skaityti toliau »

Apsauginiai stiklai

Apsauginiai stiklai 11.9.2011
Apsaugai prieš židinį, po krosnelėmis plačiai naudojamas grūdintas stiklas. Grūdintas stiklas – tai ne tik apsauga nuo iškritusiu žarijų, pelenų, bet  ir estetinis vaizdas. Grūdintą stiklą galima laikyti saugiu, net jeigu jis ir sudužtų. Sudaužius tokį stiklą jis subyra į smulkius (iki 3 kvadratinių centimetrų) grūdelius, taip apsaugodamas nuo galimų susižeidimų.

Skaityti toliau »

Kaminas krosniai ir Kalėdų Seneliui

Kaminas krosniai ir Kalėdų Seneliui 12.12.2010
Tikriausiai girdėjote, kad Kalėdų Senelis į namus patenka pro kaminą. Sunku tuo patikėti? Tai todėl, kad pas mus kaminai gana siauri. Platesnių, populiarių angliškai kalbančiose šalyse, galima aptikti Vilniaus senamiestyje. Tačiau ir platesnis kaminas gali užakti ar net sugriūti. Ką daryti, kad taip neatsitiktų?

Skaityti toliau »

Spalvos

Spalvos 12.12.2010
Spalvos kiekvieną žmogų veikia skirtingai, tačiau mokslo ir iš senovės papročių yra įrodyta bei nustatyta, jog spalvos stimuliuoja ir slegia, harmonizuoja ir balansuoja mūsų gyvenimą. Nors sunku tikėti, bet įrodyta, kad spalvos daro įtaką mūsų savijautai, pasaulėjautai ir net likimui. Spalvos, veikdamos mūsų emocijas, drauge ir sveikatą, dažnai lemia ir mūsų poelgius. Spalvomis vizualiai galima padidinti buto, namo erdvę. Marmuro spalva labiausiai veikia žmogų. Tinkamai parinkta spalva žmogui gali suteikti aktyvumo, bet gali būti ir atvirkščiai- atsipalaidavimas, ramybė ir net tingulys.

Skaityti toliau »

Akmenų horoskopas zodiako ženklams

Akmenų horoskopas zodiako ženklams 12.12.2010
Pristatome horoskopą 12 zodiako ženklų pagal akmenų rūšis. Kristalai ir brangakmeniai – tai tam tikros veikiančiosios planetos palydovai. Nešiodamas kristalą žmogus gauna jam trūkstamą planetos energiją, taip jam ateina reikiama pagalba įvykdyti gyvenimo kelio užduotis, ištverti sunkumus, padidėja galimybės tobulinti save. Pagal vedų tradicijas, tinkamai parinktų akmenų nešiojimas ir laikymas netoli savęs – stiprus ir veiksmingas būdas susisiekti ir sulaukti pagalbos iš planetas valdančiųjų dievybių, galingas energetinio poveikio metodas.

Skaityti toliau »

SCHIEDEL ISOKERN moduliniai lavos kaminai

SCHIEDEL ISOKERN moduliniai lavos kaminai 4.3.2016
"Isokern" kaminų sistemos gali būti montuojamos sudėtingiausiomis sąlygomis. Pemzos pranašumas tas, kad ji pabuvusi ugnikalnio viduje tampa itin atspari temperatūrų kaitai. Pemzoje nebelieka dujinių junginių, todėl ji atlaiko ne tik kamino ugnies karštį (kaisdama medžiaga nesiplečia, nesikeičia jos matmenys), bet ir didžiausią speigą. Pemza išsiskiria puikiomis izoliacinėmis ypatybėmis ir neleidžia prarasti šilumos. Tokia sistema tvirta, bet kartu ir lengva, dėl to neapkrauna konstrukcijos ir yra lengvai montuojama.

Skaityti toliau »

Ką reikia žinoti apie apdailą

Ką reikia žinoti apie apdailą 12.12.2010
Ar susimąstote, kodėl marmuro aplinkoje kalbamės žemesniu tonu, o žingsniai automatiškai tampa lėtesni? Gal tai todėl, jog tai iškilminga, magiškai veikianti aplinka, instinktyviai mus priverčianti taip elgtis?

Skaityti toliau »

Schiedel montavimo instrukcija

Schiedel montavimo instrukcija 18.12.2010
Tradicinius plytinius kaminus pamažu keičia nauji keramikiniai kaminai. Jų viduje esantis iš šamotinės keramikos pagamintas vamzdis su nestora sienele greitai įkaista sudarydamas puikią trauką. Svarbiausia, kad šie modernūs kaminai neleidžia išplisti ugniai netgi degant suodžiams, tokiais atvejais tradicinis plytinis kaminas dėl itin aukštos temperatūros tiesiog sugriūva.
Dar vienas svarbus "surenkamų" kaminų privalumų yra tas, jog šie dūmtraukiai gali būti montuojami net penkių centimetrų atstumu nuo degių objektų, kai tuo tarpu mūrijant plytinius kaminus su metaliniu įdėklu, pagal reikalavimus, tarp metalinio įdėklo ir degių konstrukcijų privaloma išlaikyti ne mažesnį kaip 38 - ių centimetrų atstumą. Taigi, pasirinkus nedidelių matmenų modulinį kaminą, sutaupoma nemaža dalis erdvės...

Skaityti toliau »

 

ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI