Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Noriu sužinoti

Diana (Vilnius)

2016 m. gruodžio 12 d.

Klausimas: Sumontuotas zidinys su ketiniu ugnekuru 14kw galingumu,buto plotas 65 kv/m bet silumos nepakanka.siluma i patalpas per ortakius. Noreciau zinoti,ar imanoma pasikviesti zidiniu experta,kad ivertintu,ar teisingai sumontuoti ortakiai,visa ju sistema? Kokia kaina butu experto?

picture

Atsakymas: p.Diana,
galima išsikviesti židinių montuotojus kurie išsakys savo nuomonę, bet tai nebus ekspertų išvados.

Giedrius (Anyksciai)

2016 m. gruodžio 6 d.

Klausimas: Sveiki,norejau paklausti ar galima apklijuoti staciamalky plytelėmis?esu girdejes kad nelaiko o gal tiesiai ant kokliu negalima klijuoti,?AČIŲ

picture

Atsakymas: p.Giedriau,
esu girdėjęs, kad lėktuvai nukrenta, bet skraidau.
Koklius reikia sušiaušti, užarmuoti ir galima apklijuoti Klijuojama klinkerio apdaila

Paulius

2016 m. lapkričio 30 d.

Klausimas: Noriu sumūryti šildomą sienelę iš raudonu molinių plytų, prie židinio kapsulės. Ar galėčiau naudoti cementinį skiedinį? Ar reikia būtinai atsparaus karščiui skiedinio?

picture

Atsakymas: p.Pauliau,
cementinis mišinys su molinėmis plytomis netinka.
Naudokite Universalus mišinys HKM - keramikinių miltelių (molio) pagrindu.

Gintaras

2016 m. lapkričio 27 d.

Klausimas: Labas vakaras,
reanovuojame nama (bendras 2 aukstu plotas 140 m2), o pagrindiniu ir vieninteliu sildymo saltiniu norime sumontuoti zidini su vandens konturu sildyti pirmo auksto grindis ir gaminti silta vandeni, tuo paciu norime antra auksta sildyti ortakiais paduodamu siltu oru.
Noriu paklausti specialistu nuomones kaip veikia ir ar pakankamai sildo tokia dviguba (vanduo ir oras) sistema? Taip pat koki zidini rekomenduotumet?
Aciu!

picture

Atsakymas: p.Gintarai,
židinys su vandens kontūru ortakių nešildys, nes vandeninis ugniakuras visą karštį "atiduos" vandens šildymui. Mes montuojame KOBOK vandeninius židinius, kurių vandens talpa sumontuota ugniakuro viršutinėje dalyje, tad gauna aukščiausią temperatūrą, lengvai valosi kanalai. Kapsulės vidus išklotas šamotu, tad mažai aprūksta stiklas.

 

ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI