Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Kodėl verta rinktis mus?

 

Patikimumas

Mes, kaip ir kiekviena įmonė branginame savo vardą ir visais įmanomais būdais stengiamės jį garsinti, todėl pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių įmonės kriterijų dirbant tiek su klientais, tiek ir su tiekėjais.

Profesionalumas

Įmonės meistrai turi patirtį, perduodamą iš kartos į kartą. Specializuojamės tik židinių statybos srityje, tad kasdien susiduriame su įvairiomis problemomis ir žinome jų sprendimo būdus.

 

Profesionali konsultacija

Įmonės savininkas yra praktikas. Šį verslą įkūrė perėmęs žinias ir praktiką iš krosnininku buvusio senelio, o sulaukęs 14m jau kaip pagalbinis darbininkas talkino savo krosnininkui tėvui. Būdamas trečios kartos specialistu gali suteikti profesionalią konsultaciją Jums rūpimais klausimais. Žinios nuolat tobulinamos tiek Lietuvoje dalyvaujant įvairiuose mokymuose , seminaruose, tiek užsienyje stažuojantis praktiškai.

 

Operatyvus aptarnavimas

Sunkiausia yra darbu pradžia, nes pradėjus darbus viskas daroma greitai ir operatyviai.

 

Patrauklios kainos

Kadangi medžiagas užsakome dideliais kiekiais tiek gamintojai, tiek ir tiekėjai jas mums pristato tiesiai į sandėlius. Dėlto, kad prekės gaunamos didmeninėmis kainomis mažmena nepabrangsta. Savo klientams jas galime pasiūlyti su nuolaida.

 

Aukšta kokybė

Kuo reiklesnis klientas, tuo profesionaliau dirba mūsų meistrai. Kokybė, vienas svarbiausių keliamų reikalavimų meistrams.

 

Klientas žino kiek ir už ką moka

Objekto sąmata paruošiama vietoje dalyvaujant užsakovui nešiojamo kompiuterio dėka. Klientas iškart yra supažindinamas su kiekvienu iš punktų atskirai, kiekvieną jų pagrindžiant.

 

Plati paslaugų gama

UAB „Židinių meistrai“ gali pasiūlyti beveik visas montavimo, komplektavimo, transportavimo paslaugas nuo modernaus ugniakuro įsigijimo, iki pristatomo kamino sumontavimo. Atlikti įvairius apdailos darbus iš įvairiausių medžiagų.

 

Darbas "neatsitraukus nuo kasos"

Mūsų įmonė turi įsigijusi dvi gyvenamąsias priekabas ant ratų (kempingus) todėl turime galimybę dirbti įvairiose vietovėse, įvairiausiomis sąlygomis.

 

Patogus atsiskaitymas

UAB „Židinių meistrai“ pasirašius sutartį ir numačius darbų atlikimo teminus, pageidauja avanso. Visiškai užbaigus objektą galima atsiskaityti grynais arba pavedimu. Išrašomi reikiami dokumentai. Nuo kitų metų planuojame montuoti židinius i š s i m o k ė t i n a i.

 

Nemokama konsultacija

Visada galite pasiskambinti telefonu +370 688 88695 arba parašyti laišką el.paštu: info@zidiniumeistrai.lt ir pasiteirauti Jums rūpimais klausimais.

 

Malonus bendravimas

Mūsų konsultantai visada Jums patars, kur įsigyti reikiamą prekę, suteiks visą turimą informaciją, padės išspręsti visas Jums iškilusias problemas.

 

Garantijos

Daugelis meistrų garantijas deklaruoja tik žodžiu, pas mus gausite visus reikiamus sertifikatus, atitikties deklaracijas ar kitus dokumentus.

 

Pripažinimas

Mūsų įmonę Lietuvoje pripažįsta visi didžiausi židinių, bei šildymo įrangos salonai. Jau keli metai iš eilės dalyvaujam statybų parodose. Įmonė turi tiek Lietuvos, tiek ir užsienio firmų sertifikatus ar diplomus.

 

Atvirumas

UAB „Židinių meistrai“ viešai reklamuoja savo darbus, darbo metodus. Klientai, įsigiję prekes mūsų bendrovėje, konsultuojami židinio, dūmtraukio įrengimo, bei kitais aktualiais klausimais.

 

Rizika

Dėl viešumo su mumis mažesnė tikimybė, kad jūsų užsakymas bus netinkamai atliktas, o remdamiesi LR įstatymais, sutartimis prisiimame pilną atsakomybę už neteisingus ir neteisėtus savo veiksmus.

 

Patogumas

Su mumis galite susisiekti įvairiomis ryšio priemonėmis, pamatyti mūsų darbus internete.

 

 

ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI