Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Apie mus

Šeimos verslas - iš kartos į kartą...


Mano senelis Vincas Jatkauskas buvo amatininkas. 1927 m. pradėjo gaminti plūkto molio plytas, remontavo senas ir statė naujas krosnis. Jis taip pat stiklino langus, buvo „šklėrius“, nuo ko 1931 m. gimęs mano tėvas Vincentas Jatkauskas buvo vadinamas „škleroku“.
Senelis (dar vaiką) vesdavosi mano tėvą pas žmones remontuoti senas ir statyti naujas krosnis. Panašiu būdu krosnių statybos amato mano tėvas Vincas išmokė ir tris savo sūnus: Albiną (žuvęs), Valdą (gyvena Norvegijoje) ir mane Rimą (dabartinis UAB „Židinių meistrai“ vadovas). Sesuo Aldona krosnių nestato, tačiau yra profesionali statybininkė.

Apie mus

UAB „Židinių meistrai“ įmonę įkūrė broliai Valdas ir Rimas Jatkauskai.

Šio, visais laikais Lietuvoje gerbtino amato, brolius išmokė tėvas, o pastarasis išmoko iš savo tėvo. Iš kartos į kartą perduodamam amatui pagrindus dar prieškarinėje Lietuvoje padėjo senelis Vincas. Pradėjęs nuo plūkto molio krosnių, po truputį ištobulino ir kitokių medžiagų bei modifikacijų krosnių statybos ypatumus. Daugelyje Lietuvos vietovių šios krosnys išlikę dar iki šiol. Neskaitant pagalbinio darbo dirbant kartu su tėvu bei individualių privačių užsakymų įgyvendinimo ar darbo pagal tuomet galiojusius patentus (verslo liudijimus), įmonės atsiradimo ištakomis galima laikyti 1997 metų birželio 13 dieną, kada Valdo Jatkausko vardu buvo įregistruota individuali įmonė. Individuali įmonė teikė krosnių, židinių, kaminų įrengimo, remonto, bei jų priežiūros darbus.

2002 m. gruodžio 10 d. broliai sujungę savo turimus kapitalus, individualią įmonę reorganizavo į uždarąją akcinę bendrovę "Židinių meistrai".

Bendrovės direktoriumi tapo vyresnysis brolis Valdas Jatkauskas, brolis Rimas tapo atsakingu už įmonės plėtrą ir komerciją. Tam, kad patenkinti kiekvieno kliento poreikius bei įgyvendinti jo norimą, gana dažnai sunkų projektą, buvo surinkta profesionalių meistrų komanda. Ji buvo apmokyta statybos gudrybių ir technologijų, kurios jau daugelį metų yra nepralenkiamos ir pasižymi puikia kokybe. Siekiant greičiau įvykdyti užsakymus, buvo įkurti du pagrindiniai įmonės padaliniai Vilniuje ir Alytuje. Buvo sukurtas pirmasis Lietuvoje internetinis puslapis apie židinius, krosnis, kaminus. Atsižvelgiant į klientų poreikius tinklapyje pateikiama informacija yra nuolat tobulinama ir atnaujinama ir nėra sunku pastebėti, bei rasti tos pačios informacijos daugelyje kitų tinklapių. Nemažai interneto svetainių apie židinius sukurti ir tebekuriami panaudojus www.zidiniumeistrai.lt tinklapyje paimtas idėjas, šablonus, rubrikas, aprašymus.

2004 m iš Alytaus įmonė buvo perkelta į per 300 m2 įsigytas nuosavas patalpas (sandėlius) Vilniaus g. 14A, Grigiškės, Vilniaus miesto sav.

Neskaitant įmonės steigėjų Valdo ir Rimo, skirtingais periodais „Židinių meistrai“  įmonėje dirbo  visos giminės šeimų nariai: vyriausio brolio Albino jauniausias sūnus - Gediminas, sesers Aldonos dukra - Brigita, Rimo dukra – Rugilė.

Šiuo metu įmonei vadovauja Rimas Jatkauskas (direktorius), žmona - Rūta (projektų vadovė) atsakinga už E-prekybą, o Vilniaus universitete studijuojantis sūnus Redas (vadybininkas) – dirba su užsienio partneriais.

Įmonėje dirba keletas nuolatinių darbuotojų. Dalį užsakymų pagal subrangos sutartis sumontuoja UAB „Židinių meistrai“ partneriai.

UAB „Židinių meistrai“ savo klientams ir patrneriams gali pasiūlyti geriausias kainas, kadangi didžiąją dalį parduodamos produkcijos tiesiogiai importuoja iš daugiau kaip 15 užsienio partnerių.

Pagrindinės veiklos kryptys: židinių, krosnių, kaminų statyba,  prekyba židinių, krosnių kaminų įranga ir priedais.

FILMUKAS

 

 

 

 

 

ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI