Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Schiedel kaminų sistemos

SCHIEDEL modulinės kaminų sistemos.

Kaminų sistemos Ventiliaciniai kanalai
Schiedel RONDO PLUS vieno dūmų kanalo sistema Schiedel RONDO PLUS vieno dūmų kanalo su ventiliacija sistema Schiedel RONDO PLUS dviejų dūmų kanalų sistema Schiedel ISOKERN vieno dūmų kanalo sistema Schiedel vertikalūs ventiliaciniai kanalai Schiedel horizontalūs ventiliaciniai kanalai

UAB "Židinių meistrai" kolektyvas nepaliaujamai galvoja ir kuria sistemas, kurios padėtų vartotojui lengvai surasti informaciją, ją įsisavinti, nesudėtingai įsigyti kokybišką prekę. Tokių tikslų vedini pristatome SCHIEDEL keramikinių modulinių kaminų ir ventiliacijų internetinę parduotuvę! Pirmiausia rekomenduojame susipažinti su kaminų rūšimis ir specifikacijomis.

Jeigu nusprendėte įsigyti SCHIEDEL produkcijos, pasirinkite Jus dominančią sistemą viršuje. Lentelėje pateikiamas sistemų aukštis, išoriniai gabaritai, vidinio diametro dydis, kaina (LTL su PVM).

Pirkdami SCHIEDEL kaminų sistemas internetu, Jūs NEMOKAMAI gausite reikalingą mūro mišinio kiekį pastatyti tvirtai konstrukcijai. Taip pat siūlome labai palankias pristatymo ir montavimo kainas. Reikia pažymėti, kad Jums suteiksime oficialią gamintojo garantiją.

O taip pat DOVANŲ gausite (pasirinktinai): laikiklius kamino tvirtinimui, termoizoliacinę konstrukcinę plokštę ISOL PRO arba presuotos akmens vatos.

 

ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI