Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Privatumo politika

 
Atsakomybės apribojimas
Lankydamiesi šiame puslapyje Jūs patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su čia surašytais perspėjimais ir politika, jiems pritariate ir išpildote visas minimas sąlygas.

Interneto svetainė www.zidiniumeistrai.lt skirta supažindinti Jus su UAB „Židinių meistrai“ veikla, tinkamai reprezentuoti įmonę virtualioje erdvėje. Svarbiausias svetainės informacinis tikslas – Jūsų informacijos apie židinių statybą, kaminų įrengimą, apdailas, poreikių patenkinimas.

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie statybas, įvairius procesus statyboje, statybines medžiagas. Visa tai UAB „Židinių meistrai“ darbuotojų sukaupta patirtis ir žinios.
Svetainės savininkas pasilieka teisę bet kuriuo metu reklamuoti, keisti ar ištrinti svetainėje esančią informaciją.

Autorių teisės
Interneto svetainė www.zidiniumeistrai.lt  nuosavybės teise priklauso UAB „Židinių meistrai“. Šios svetainės turinį saugo LR Autorinių ir gretutinių teisių įstatymas ir kiti LR norminiai dokumentai. Visos svetainės ar jos dalių turtinės autorinės teisės priklauso UAB „Židinių meistrai“, jeigu nenurodyta kitaip.
Šioje svetainėje esanti raidinė santrumpa "Židinių meistrai" ir logotipas yra prekių ženklai, kurių savininkų išimtines teises saugo Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis, straipsnius, nuotraukas bei kitą informaciją bet kuriuo Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.
Platinti svetainėje esančią tekstinę informaciją, nuotraukas, brėžinius ir kitą medžiagą be UAB „Židinių meistrai“ sutikimo draudžiama.

Dėmesio!
Visa svetainėje pateikiama informacija: žinios, patarimai, brėžiniai ir kita medžiaga yra informacinio pobūdžio. Čia esančias žinias teisingai pritaikyti gali tik specialistai, turintys techninių – inžinerinių žinių. UAB „Židinių meistrai“ neprisiima jokios atsakomybės už bet kokią žalą, kuri gali kilti panaudojus šioje svetainėje esamą informaciją netinkamai, neįsigilinus ir neturint specialių inžinerinių žinių. Patariame visuomet tartis su atitinkamos srities profesionalais.

Privatumo politika
UAB „Židinių meistrai“ gerbia kiekvieno svetainės lankytojo teisę į privatumą ir visomis turimomis priemonėmis saugo ją. www.zidiniumeistrai.lt svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, pavardę, el. pašto adresą, kt. duomenis). Pateikdami asmeninę informaciją www.zidiniumeistrai.lt Jūs kartu sutinkate ir leidžiate UAB "Židinių meistrai" naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, rengiant atsiskaitymo dokumentus, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai konkrečios prekės ar paslaugos teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti.
Svetainės www.zidiniumeistrai.lt rubrikoje NORIU SUŽINOTI užduodant naują klausimą, Jūsų nurodytą telefono numerį mato tik www.zidiniumeistrai.lt svetainę administruojantys asmenys.

Kai kuriuos duomenis, Jums prisijungiant prie www.zidiniumeistrai.lt, mūsų serveriai surenka automatiškai. Šią informaciją fiksuoja daugelio interneto svetainių serveriai. Tai jūsų IP adresas, naršyklės tipas, operacinė sistema, prisijungimo laikas ir data, internetinio puslapio dalis, kurioje lankėtės, internetinio puslapio iš kurio prisijungėte adresas. Šie duomenys bus naudojami statistikos analizei, siekiant kuo geriau tenkinti jūsų informacinius poreikius.
Visa informacija, surinkta iš jūsų parodo tai, ką Jūs nusprendžiate mums pasakyti. Tai jūsų klausimai, pasiūlymai, idėjos ir kita informacija, kurias Jūs galite siųsti į šį puslapį UAB „Židinių meistrai“ elektroniniu paštu info@zidiniumeistrai.lt ar kitais būdais. Ši informacija yra nekonfidenciali ir tampa UAB „Židinių meistrai“ nuosavybe. Bendrovė šią informaciją gali naudoti bet kokiems tikslams ir be jokių apribojimų.

Kai mums reikės jūsų asmeninių duomenų ar informacijos, kuri leistų su jumis susisiekti teikiant jums paslaugas ar informaciją, mes paklausime. Ši asmeninė informacija bus naudojama UAB „Židinių meistrai“ svetainei eksploatuoti ir paslaugoms bei informacijai teikti.

Jeigu jums nepriimtina mūsų informacijos politika ar informacijos pateikimo būdai interneto svetainėje, jūs bet kuriuo prisijungimo momentu galite atsisakyti nuo svetainėje teikiamos informacijos ir pasiūlymų.

Jei turite klausimų apie UAB „Židinių meistrai“ interneto svetainės informacijos politiką galite kreiptis į mus elektroniniu paštu info@zidiniumeistrai.lt.

Įvairūs pasisakymai, aprašymai ir vertinimai yra tik ASMENINĖ tinklapio autoriaus nuomonė, kuri gali nesutapti su Jūsiške.

Be raštiško sutikimo tinklapyje esančią informaciją kopijuoti DRAUDŽIAMA. Cituojant būtina pridėti nuorodą į www.zidiniumeistrai.lt.
 

 

ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI