Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

Dažiausiai užduodami klausimai

1) Kam teikiama pirmenybė užsisakant židinį?
2) Kiek kainuoja konsultacija?
3) Kada neteikiamos garantijos?
4) Koks skirtumas, kas sumontuos man židinį?
5) Kokios garantijos?
6) Kaip užsisakyti židinį jūsų įmonėje?
7) Kodėl taip brangu?
8) Koks židinys pigiausias?
9) Turiu projektą, kaip sužinoti židinio kainą?
10) Nuo ko priklauso židinio kaina?

1. Kam teikiama pirmenybė užsisakant židinį?

picture
UAB „Židinių meistrai“ pirmenybę teikia klientams užsisakantiems pilną komplektą paslaugų, pradedant židinio ugniakuru ir baigiant įdėklu į kaminą.
Klientai renkasi meistrus, meistrai renkasi klientus (demokratija).

2. Kiek kainuoja konsultacija?

picture
Vilniaus, Kauno, Alytaus apskrityse mums patogiu metu atvykimas bei konsultacija teikiama nemokamai (patiriam nemažai nuostolių). Pastebėjome, jog daugelis tuo pradėjo piktnaudžiauti ir naudotis, todėl kai kuriais atvejais atvykimo sąlygos gali būti suderinamos atskiru susitarimu, tačiau visada galite gauti atsakymą į jums rūpimus klausimus paskambinę mob. tel. 868888695 (Rimas Jatkauskas).

3. Kada neteikiamos garantijos?

picture
Savo atliktiems darbams visada teikiame garantijas. Garantijos gali būti neteikiamos dūmtraukiui, jeigu jis jau buvo sumontuotas (reikalaukite iš montuotojų). Labai svarbu, kad įdėklas į kaminą būtų pagamintas iš rūgščiai ir karščiui atsparios ne mažesnio nei 0,6mm storio nerūdijančio plieno skardos AISI 316 TI (atitikties sertifikatas Nr. SPSC-3754).

4. Koks skirtumas, kas sumontuos man židinį?

picture
Viskas gerai, kas gerai baigiasi. UAB „Židinių meistrai“ yra legaliai dirbanti įmonė, kur įmonės vardas yra branginamas labiau už garantinį pažymėjimą, o kokias garantijas jums gali suteikti privatus meistras? Ne retai tenka remontuoti židinius, pastatytus privačių meistrų, kurių židinio savininkas negali priversti sutvarkyti atsiradusių defektų.

5. Kokios garantijos?

picture
UAB „Židinių meistrai“ savo atliktiems darbams suteikia iki 5 metų garantinį laikotarpį bei atlieka pogarantinį aptarnavimą. Todėl savo židinių statybai naudojame aukštos kokybės Lietuvoje sertifikuotas medžiagas.

6. Kaip užsisakyti židinį jūsų įmonėje?

picture
UAB „Židinių meistrai“ dirba tokiu principu:
  • Jūsų užsakymas registruojamas mob. tel. +37068888695
  • Suderinamas abipusiai palankus susitikimo laikas
  • Pagal jūsų pateiktą projektą, pageidaujamą variantą (nuotrauka, paveikslėlis, piešinys ar brėžinys), mūsų rekomenduojamą arba pasirinktą variantą iš mūsų darbų kolekcijos, nešiojamo kompiuterio dėka suvedamas reikiamų medžiagų kiekis, numatomos transporto bei montavimo išlaidos ir vietoje nustatoma židinio kaina, arba vėliau ji patikslinama telefonu, faksu, el. paštu.
  • Sudaroma sutartis, numatanti darbų atlikimo kainą, bei terminus.
  • Darbai pradedami gavus avansą grynais, pagal avansinio apmokėjimo dokumentą, kartu su sutartim, arba pavedimą į sąskaitą ( Atsisk. sąsk. LT 297044060000975008, Vilniaus b., Vilniaus fil., b.k.70440.
  • Atlikus darbus išrašomas garantinis lapas, bei PVM sąskaita faktūra.

7. Kodėl taip brangu?

picture
Kas tai yra brangu? Židinio kaina priklauso nuo ugniakuro ir apdailos. Pakeičiame ugniakurą pigesniu, marmurą – plytelėmis ir židinio kainą galime sumažinti tūkstančiu ir daugiau.

8. Koks židinys pigiausias?

picture
Pigiausias būtų tradicinis (atviras) židinys sumūrytas iš plytų. Galima jį nutinkuoti. Klaidingai yra manoma, jog iš akmens būtų pigiausia. Statant iš akmens pabrangsta darbo kaina. Taupant pinigus, siūlyčiau palaukti žiemos sezono, tada kainos būna mažesnės, didesnis meistrų pasirinkimas. Mes taip pat registruojam klientus žiemos sezonui, nes jiems tada kaina atpinga nuo 100 iki 400 šimtų litų.

9. Turiu projektą, kaip sužinoti židinio kainą?

picture
Visada su savimi vežiojuosi nešiojamą kompiuterį. Pagal projektą matosi kokio dydžio ir kokios medžiagos numatytos židinio sumontavimui. Kompiuteryje įdiegta speciali programa, kur suvedus reikalingas medžiagas, montavimo bei transportavimo išlaidas 5-10 min. laikotarpyje galiu pasakyti jūsų židinio galutinę kainą su 100 Lt paklaida.

10. Nuo ko priklauso židinio kaina?

picture
Kaina priklauso, visų pirma, nuo židinio „širdies“ t.y. ugniakuro, apdailos, montavimo kainos, statybinių bei izoliacinių medžiagų, transporto išlaidų. Reikia atsižvelgti ir į esamą dūmtraukį, pajungimą iki jo, atkreipti dėmesį, ar jame yra įmontuotas nerūdijančio plieno skardos įdėklas (kaina, be abejo, priklauso ir nuo kliento piniginės storio).

Židiniai ir jų įrengimas | Ugniakurai ir šildymas | Kaminai ir trauka | Kūrenimas ir malkos | Apdaila ir medžiagos | Kainos ir garantijos |

 

ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI