Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Dėmesio! Dėl padidėjusio prekių užsakymų kiekio, prekių gamyba ir pristatymas gali vėluoti 5-8 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

12.9.2015

Informaciją apie gamintoją parengė:
Rimas Jatkauskas
Mob.: 868888695

Pristatome elitinius židinius gaminančią įmonę


Glamm Fire® įmonės centrinė būstinė įsikūrusi šiaurinėje Portugalijos dalyje. Šią dukterinę įmonę 2008 metais įkūrė kelis dešimtmečius Portugalijoje malkinius židinius gaminanti žinoma PACHINHA įmonė.


 
Visos Glamm Fire® prestižinių židinių kolekcijos sukurtos dizainerio Marcelo Inacio.

Nuo 16m dizaineris Marcelo Inacio dar Prancūzijoje pradėjo kurti pirmųjų židinių dizainą. Atvykęs į Portugaliją, jis vystė savo verslą toliau ir palaipsniui išėjo į tarptautinę židinių rinką.

<<Aš jaučiuosi kūrėjas, sugalvoju židinio koncepciją ir jo galimybes sąveikauti su ugnimi, eksperimentuoju su įvairiomis formomis>>, - taip dažnai kalba Marcelo Inacio duodamas daugybę interviu įvairiems mados žurnalams. 

Dizainerio pasirinkimas dirbti su bio židiniais yra tame, kad ugnis yra laisva ir nepriklauso nuo dūmtraukio. Elitiniai Glamm Fire® židiniai sukurti su meile ugnies laisvei.

Glamm Fire® židinių gamyboj sujungus tokias medžiagas kaip metalas, natūrali oda bei stiklas galima realizuoti fantastiškas išskirtinio dizaino idėjas ir sukurti nuostabų interjerą.
Dizaineris Marcelo Inacio

Drąsa ir nepriekaištingas estetinis skonis atsispindi visuose Glamm Fire® bio  židinių modeliuose. Neįprastas dizainas, ekskliuzyvinės medžiagos ir tobulas išpildymas šiuos bio židinius išskiria ryškiu būsto interjero elementu.
 
Moderni šiuolaikinė įranga, aukšto profesinio lygio inžinieriai, techninis personalas, naujausios technologijos, pačios kokybiškiausios medžiagos, aistringas požiūris į darbą ir geriausi dizaineriai – pagrindiniai Glamm Fire® sėkmės sąjungininkai.  
    
Šiandien  Glamm Fire® židiniai jau yra žinomi Prancūzijoje, Liuksemburge, Graikijoje, Izraelyje, Danijoje, Italijoje, Rumunijoje ir Rusijoje.

Elitiniai Glamm Fire® bio židiniai puošia ne tik prabangiausius namus, bet ir prestižinius renginius, pvz. Paryžiaus aukštosios mados savaitę.
 
 
Jeigu kartais kada tektų dalyvauti tarptautinėse bio židinių parodose, tai apėjus keletą stendų, jūs pajustumėte ir suprastumėte trauką ir vėl sugrįžtumėte prie Glamm Fire® židinių, nežiūrint į kituose stenduose skelbiamus įvairius prizus, akcijas, nuolaidas.

Patogus ugnies reguliavimas ir saugus uždegimas garantuoja komfortabilų įrenginio naudojimą. Aukšta ugnis patraukia dėmesį bei sukuria nuotaiką.  Tokiu židiniu norisi mėgautis, prieiti kuo arčiau ir grožėtis neatitraukiant akių. Atsiranda pojūtis ranka paliesti geriausių portugalų dizainerių  sukurtą meno šedevrą.

Glamm Fire® židiniai, tai ugnies ir dabarties susiliejimas į bendrą visumą. Židiniai sukurti taip, kad nesinori nieko juose tobulinti ir keisti, nebent norėtume pakeisti savo ar savo namų stilių. Juk visada taip būna, kada pamatai kažką tobula...
 
   
Glamm Fire® produkciją, susijusią su bio židiniais galima suskirstyti į tokias kategorijas:  
     
 PREMIUM CREA7ION  CONCEPT BESPOKE
(individualūs užsakymai)
 BURNERS
(degikliai)
ACCESSORIES (aksesuarai)

Modelių pasirinkimas


Renkantis bio židinį – renkamės dizainą. Bio židiniai skirstomi: kabinami ant sienos, bei pastatomi ant žemės. Dar yra bio židiniai Flut, skirti baseinams – plaukiojantys. 
 
 

Glamm Fire® židiniams nereikalingas kaminas.

Iš esmės bio židinys yra židinys, nes jame dega tikra ugnis. Skirtumas tame, kad naudojamas kuras yra ne malkos ar briketai, bet skystas bio kuras. Kokybiškas bio kuras – bioetanolis, gaminamas perdirbant augalus.
 
   
Degdamas bioetanolis išskiria šilumą, tačiau neišskiria jokių sveikatai kenksmingų medžiagų: nei dūmų, nei suodžių, nei kibirkščių,  nei jokio kvapo.  
Daugiausia bio kuro pasaulyje pagaminama iš kukurūzų (JAV) ir cukranendrių (Brazilija). Kitose šalyse kuras gaminamas iš augalų, kurių sudėtyje yra daug cukraus ar krakmolo: cukriniai runkeliai, bulvės, ryžiai, kviečiai ir t.t.

Bio židinių naudojimas – nei aplinkai nei sveikatai nekenksmingas procesas. Iš augalų pagamintas bio kuras degdamas išskiria šilumą, vandenį ir anglies dioksidą. Šiluma reikalinga žmogui, o anglies dioksidas reikalingas augalų fotosintezei. Tokiu būdu, degindami bio kurą mes ne tik kad neteršiame gamtos, bet ir palaikome gamtoje balansą - grąžiname gamtai energijos išteklius.

Bioetanolis, skirtas dekoratyviniams židiniams ir ugniavietėms. Švarus, saugus naudoti, aukštos kokybės biokuras dega be kvapo, dūmų, sodžių ar pelenų. Sudega nepalikdamas jokių nuosėdų, tiesiog išgaruoja kaip vandens garai (H2O) ir anglies dioksidas (CO2), panašiai kiek išskiria kvėpuojantis žmogus.
Bio židinyje degdamas kuras suformuoja patrauklią liepsną ir patalpoje įsivyrauja malonus klimatas ir jauki šiluma.

Židinių gamybai naudojamas nerūdijantis, karščiui atsparus legiruotas plienas – kortenas, grūdintas stiklas, stikloplastikas, marmuras, granitas, stiklo keramika, lakuotas medis, natūrali oda.

Į kiekvieną bio židinį yra įmontuotas vienas arba keli bio etanolio degikliai. Tokiame degiklyje gali tilpti nuo 2,0 iki 3,5 litro bio kuro.
 
   

Burner-1, Burner-2, Burner-3,
B
urner-4
Atkreipiame dėmesį į tai, kad bio židinių konstrukcijose kaitriausia ir labiausiai pažeidžiama vieta yra bio židinio kuro deginimo detalė - degiklis. 
Glamm Fire® bio židinių kuro degiklių kaitriausios viršutinės plokštelės gaminamos net iš 6mm storio aukštos kokybės nerūdijančio plieno (kiti gamintojai naudoja 2 mm storio metalą).
Storas plienas neleidžia metalui deformuotis net ir tuo atveju, jeigu bio židinys bus nepertraukiamai kūrenamas nors ir visą parą.
Glamm Fire® bio židiniai turi saugią patentuotą biokuro papildymo sistemą. Įpylus biokuro, įdėklo dangtelis automatiškai užsidaro. Taip apsaugodamas atsitiktinį kuro talpos dangtelio atsidarymą bei indelio užsiliepsnojimą. Be to, pačio įdėklo padėtis sukonstruota taip, kad nebūtų galimybės piktnaudžiauti ir nesaugiai papildyti degantį bio židinį. 
Paprasta konstrukcija turi tvirtą ir patikimą kuro degimo intensyvumo reguliavimo sistemą.
Stebina kruopštus kiekvienos detalės apdirbimas. Vien tik pamačius kokybiškai pagamintą bio židinio kuro įdėklą, jus automatiškai apsispręsite pasirinkti  Glamm Fire® bio židinį!
   
Degiklis Talpa Šiluminė galia Vidutinės bio etanolio sąnaudos
BURNER-1* 2 l 2,70 kW/h 2 l per 6 val.
BURNER-2* 2 l 3,40 kW/h 2 l per 6 val.
BURNER-3* 3,5 l 4,50 kW/h 3,5 l per 8 val.
* duomenys gali skirtis, naudojant skirtingos rūšies bio etanolį.

 
Glamm Fire® bio židinių liepsnos intensyvumui reguliuoti sukurtas specialus raktas ir švelniai slankiojanti sklendės svirtelė. Saugiuose Glamm Fire® bio židiniuose ugnį užgesinti galima bet kurio momentu, nors dauguma bio židinių gamintojų dėl saugumo rekomenduoja pilnai išdeginti kurą.
Bio židiniai nėra specialiai šildymo sukurti prietaisai, tačiau degant kurui bio židiniuose išskiriamas didelis šilumos kiekis. Kadangi bio židiniai neturi kamino, tad visa šiluma lieka patalpoje ir jų naudingumo koeficientas yra pats aukščiausias ir gali siekti net 95%.
 
Modelių įvairovė, saugumas, paprasta eksplotacija, nesudėtingas instaliavimas, ekskliuzyvinis dizainas verčia rinktis GLAMM FIRE bio židinius kuriant buto, klubo, viešbučio ar restorano interjerą. Lauksime Jūsų paklausimų.

K A I N O R A Š T I S

 
 
Gamintojo tinklapis: www.glammfire.com