Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Paslaugos

 • Mūsų darbai

 • Ugniakurai

 • Krosnelės

 • E-Parduotuvė

 • Apdaila

 • Šildymas

 • Kaminai

 • Išsirink sau židinį

 • Priedai

 • Kainininkai

 • Keramikiniai stiklai

 • Apsauginiai stiklai

 • Schiedel kaminai

 • Daugiau...

 • Apie mus

 • Kodėl verta rinktis mus?

 • Teisės aktai

 • Naudinga informacija

 • D.U.K.

 • Noriu sužinoti

 • Sąvokų žodynas

 • Konsultacijos

 • Kontaktai

 • Noriu sužinoti

  Diana (Vilnius)

  2016 m. gruodžio 12 d.

  Klausimas: Sumontuotas zidinys su ketiniu ugnekuru 14kw galingumu,buto plotas 65 kv/m bet silumos nepakanka.siluma i patalpas per ortakius. Noreciau zinoti,ar imanoma pasikviesti zidiniu experta,kad ivertintu,ar teisingai sumontuoti ortakiai,visa ju sistema? Kokia kaina butu experto?

  picture

  Atsakymas: p.Diana,
  galima išsikviesti židinių montuotojus kurie išsakys savo nuomonę, bet tai nebus ekspertų išvados.

  Giedrius (Anyksciai)

  2016 m. gruodžio 6 d.

  Klausimas: Sveiki,norejau paklausti ar galima apklijuoti staciamalky plytelėmis?esu girdejes kad nelaiko o gal tiesiai ant kokliu negalima klijuoti,?AČIŲ

  picture

  Atsakymas: p.Giedriau,
  esu girdėjęs, kad lėktuvai nukrenta, bet skraidau.
  Koklius reikia sušiaušti, užarmuoti ir galima apklijuoti Klijuojama klinkerio apdaila

  Paulius

  2016 m. lapkričio 30 d.

  Klausimas: Noriu sumūryti šildomą sienelę iš raudonu molinių plytų, prie židinio kapsulės. Ar galėčiau naudoti cementinį skiedinį? Ar reikia būtinai atsparaus karščiui skiedinio?

  picture

  Atsakymas: p.Pauliau,
  cementinis mišinys su molinėmis plytomis netinka.
  Naudokite Universalus mišinys HKM - keramikinių miltelių (molio) pagrindu.

  Gintaras

  2016 m. lapkričio 27 d.

  Klausimas: Labas vakaras,
  reanovuojame nama (bendras 2 aukstu plotas 140 m2), o pagrindiniu ir vieninteliu sildymo saltiniu norime sumontuoti zidini su vandens konturu sildyti pirmo auksto grindis ir gaminti silta vandeni, tuo paciu norime antra auksta sildyti ortakiais paduodamu siltu oru.
  Noriu paklausti specialistu nuomones kaip veikia ir ar pakankamai sildo tokia dviguba (vanduo ir oras) sistema? Taip pat koki zidini rekomenduotumet?
  Aciu!

  picture

  Atsakymas: p.Gintarai,
  židinys su vandens kontūru ortakių nešildys, nes vandeninis ugniakuras visą karštį "atiduos" vandens šildymui. Mes montuojame KOBOK vandeninius židinius, kurių vandens talpa sumontuota ugniakuro viršutinėje dalyje, tad gauna aukščiausią temperatūrą, lengvai valosi kanalai. Kapsulės vidus išklotas šamotu, tad mažai aprūksta stiklas.

  Sigitas (Klaipeda)

  2016 m. rugpjūčio 28 d.

  Klausimas: Sveiki,
  Namo rusyje yra pirties kurenimo krosnis.Atsirado poreikis pakeisti is krosneles iseinanti vamzdi, kuris ieina paskui i kamina. Vamzdis keiciamas ne nuo pat krosneles pradzios , o nuo tam tikros vietos kur patogiau nupjauti sena. Senas buvo is paprasto metalo, ar galima toliau jungiant naudoti nerudyjancio plieno vamzdi?

  picture

  Atsakymas: p.Sigitai,
  galima naudoti tiek nerūdijančio plieno tik ir juodo metalo pajungimo vamzdžius.

  Rimas

  RENATA (Alytus)

  2016 m. rugpjūčio 28 d.

  Klausimas: krosneles anga 120mm.Kokio diametro turi buti vamzdis su sklende,kokio pajungimo lizdas ir dekoratyvini ziedas?

  picture

  Atsakymas: p.Renata,
  krosnelės pajungimui naudokite d/120mm detales.

  Rimas

  Ana

  2016 m. kovo 29 d.

  Klausimas: Sveiki.noreciau suzinoti su kuo galima sutvarkyti zidini?reikia priklijuoti kreidos blokelius,su samotiniu misiniu nesiklijuoja

  picture

  Atsakymas: p.Ana,
  rekomenduočiau .

  irena (klaipeda)

  2016 m. kovo 8 d.

  Klausimas: girdėjau, kad apšiltinti kaminai perkaista, ypač patalpų viduje, ar tai tiesa ? ar tinka tokį kaminą montuoti virš židinio kapsulės- ar dalis kamino turi būti plika, t.y.be apšiltinimo ?
  Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie CELSER kaminus, kuo jie skiriasi nuo shidel kaminų ? AČIŪ

  picture

  Atsakymas: p.Irena,
  neklausykite paskalų, samdote patikimą, ilgalaikę patirtį turinčią įmonę, kuri įrengs kaminą. Gausite kamino sertifikatus ir garantijas. Meistrai žinos kaip sumontuoti kaminą.
  Schiedel yra modulinių kaminų pradininkas ir lyderis, dauguma kitų kaminų kopijuoja, gaminasi pigesnius blokelius Lenkijoje, Čekijoje ir pan. Kaminas - namo širdis, siūlau rinktis kokybišką žinomą ir patikrintą produktą.

  irena (klaipeda)

  2016 m. kovo 8 d.

  Klausimas: sveiki, noriu 50 kv.m. sodo namelio apšildymui įrengti židinio kapsulę su vandens kontūru, t.y. šiluma eitų nuo radiatorių ir pačios kapsulės. Ar tai geras sprendimas, kokią kapsulę rekomenduotumėt. Ir dar- kūrenama bus retai, girdėjau, kad tokiu atveju vietoj vandens į radiatorių pilamas kažkoks specialus skystis kad neužšaltų. Koks? Ar reikalingas koks nors išsiplėtimo bakelis. Ačiū

  picture

  Atsakymas: p.Irena,
  labai pasiteisino KOBOK vandenį šildantys židiniai. Šilumokaitis įrengtas virš šamotu išklotos pakuros, kur sukeliama aukšta temperatūra, neapjuosta židinio stiklas. Sistema užpildoma neužšąlančiu skysčiu pvz."arktis". Išsiplėtimo indas reikalingas.  

  Rimas

  Robertas (Vilnius)

  2016 m. kovo 6 d.

  Klausimas: koki ugniakura pasirinkti kuris is ju yra kokybiskesnis Dovre 2100 ar seguin visio 8 namo plotas 120kw zidinis ne pagrindinis sildimas.gal galit pasiulyti kitokiu analogu domina kokybe.

  picture

  Atsakymas: p.Robertai,
  neišsirenkate iš 2-jų, kas bus kai pasiūlysiu dar pora?
  Rinkitės ASTRA 2

  rimvydas (Pasvalys)

  2016 m. vasario 23 d.

  Klausimas: sveiki,turiu klausimėli,gyvenu keturbutije,su kaimynu bendras kamynas,katilai pirmame aukšte mano ir kaimyno,norėčiau katila perkelti i rūsi,bet kaimynas rėkia kad tada jam nebetrauks kamynas,nes mano bus žemiau tada,ar tai tiesa,ka tada man kita kamina statyt?

  picture

  Atsakymas: p.Rimvydai,
  negali būti vienas kaminas dviems butams. Gal tai vienas kaminas su dviem dūmų kanalais viduje?

  justas

  2016 m. vasario 1 d.

  Klausimas: Sveiki.
  Kokia visgi siulytumet rinktis zidinio kapsule, ketaus ar plieno? Kotedzui 120kv.m. Pastatymas bus kampe prie sienu. Su ortakiais po visa kotedz. Visgi ar ketaus ar plieno? Kaina iki 1000eur.??
  Dekui

  picture

  Atsakymas: p.Justai,
  ketaus kapsulės geriau šilumą išspinduliuoja per korpusą, plieninės - sukelia aukštesnę dūmų temperatūrą, todėl geriau tinka jungti per akumuliacinius modulius

  Rimas Jatkauskas

  aira (gargzdai)

  2016 m. vasario 1 d.

  Klausimas: sveiki norejau paklausti ar tinka kaminas isocern chiedel su ventiliacijos anga ir pecius ecoterm 17. Ar galima i isocern kamina montuoti indekla. kazko baisu del eksplotacijos

  picture

  Atsakymas: Į ISOKERN kaminus įdėklo montuoti nereikia nes tai jau išbaigta kaminų sistema sausam kurui, tačiau nėra draudžiama tai daryti.

  Petras (Kazlu Ruda)

  2016 m. sausio 13 d.

  Klausimas: Sveik, pas mane senoviniai kokliniai pečiai kurie šildo puikiai tik va nusprendžiau juos atrestaurioti ir pasidariau bėdos. Man vienas meistrelis valymo angu molinius dangtelius išėmė ir ydėjo metalines valymo dureles , dabar per tas dureles bėga kondensatas ką daryti ko imtis. Ačiū.

  picture

  Atsakymas: p.Petrai,
  ar moliniai kamščiai, ar metalinės valymo durelės - kondensato atsiradimui atsiradimo tas įtakos neturi.
  Gerai iškūrenkite krosnį sausomis kaitriomis malkomis, galima pamaišyti su briketais.

  Audrius

  2016 m. sausio 10 d.

  Klausimas: Sveiki, ar verta naudoti chemines priemones dervų šalinimui nuo katilo sienelių profilaktiškai? ar jos nekenkia katilui? Ar yra efektyvios?
  Katilą kūrenu briketais. Katilo temperatūra nustatyta 65 laipsniai, bet dervos kaupiasi.

  picture

  Atsakymas: p.Audriau,
  chemines priemones katilui prilyginčiau kaip dantų pastos naudojimą. Reguliariai naudojant, neužsiteršia (arba gerokai mažiau užsiteršia) katilo sienelės.

   

  ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI