Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Straipsniai

 • Ką reikia žinoti apie apdailą

 • Kaip tinkamai pasirinkti kaminą

 • Naujas veidas - naujos galimybės

 • Spalvos

 • Izoliuoti kaminai

 • Parodoje „Supernamai 2014“ krosnininkai surengs neregėtą šou

 • Kaip pasirinkti meistrą

 • Smart Fan ventiliatorius

 • Paslaugos

 • Mūsų darbai

 • Ugniakurai

 • Krosnelės

 • E-Parduotuvė

 • Apdaila

 • Šildymas

 • Kaminai

 • Išsirink sau židinį

 • Priedai

 • Kainininkai

 • Keramikiniai stiklai

 • Apsauginiai stiklai

 • Schiedel kaminai

 • Daugiau...

 • Apie mus

 • Kodėl verta rinktis mus?

 • Teisės aktai

 • Naudinga informacija

 • D.U.K.

 • Noriu sužinoti

 • Sąvokų žodynas

 • Konsultacijos

 • Kontaktai

 • 12.12.2010

  Spalvos  

  Spalvos kiekvieną žmogų veikia skirtingai, tačiau mokslo ir iš senovės papročių yra įrodyta bei nustatyta, jog spalvos stimuliuoja ir slegia, harmonizuoja ir balansuoja mūsų gyvenimą. Nors sunku tikėti, bet įrodyta, kad spalvos daro įtaką mūsų savijautai, pasaulėjautai ir net likimui. Spalvos, veikdamos mūsų emocijas, drauge ir sveikatą, dažnai lemia ir mūsų poelgius. Spalvomis vizualiai galima padidinti buto, namo erdvę.
  Marmuro spalva labiausiai veikia žmogų. Tinkamai parinkta spalva žmogui gali suteikti aktyvumo, bet gali būti ir atvirkščiai- atsipalaidavimas, ramybė ir net tingulys. Darbo kambariui ir svečių kambariui marmuras jau turėtų būt skirtingas.     
   Renkantis marmurą interjero apdailai, jo spalvos neturėtų būti identiškai pritaikytos  pagal pasirinktas dominuojančias interjero spalvas. Marmuro spalva gali būti išskirtinė, kaip akcentas interjero detalės, į kurią jis įmontuotas.
   
  Balta spalva – tai gėrio, dienos šviesos simbolis. Balta spalva simbolizuoja švarą, protą, taiką, šviesą, nekaltumą ir teisybę. Baltoji magija yra gera. Ji savo burtais kuria gėrį, dažniausiai žmogų gydo ir gina nuo blogosios juodosios magijos įtakos. Balta asocijuojasi su dievybe ir religiniais ceremonialais. Tai kas balta kelia nuostabą, ramybę, pagarbą, atsargumą ar net priverčia pasijusti nešvariu L. Balta spalva tinkama kai norite suteikti aplinkai švaros ir gaivumo, pabrėžti griežtą tikslingumą.
  Lietuvos Respublikos Vytauto Didžiojo I laipsnio ordino ženklas - kryžius ir ordino kaspinas - baltos spalvos (tai vyriausiasis mūsų valstybės ordinas, įkurtas 1930 metais).           
  Vyties žirgas ta
  ip pat yra baltas. Baltoji lelija - šv. Marijos simbolis. Tai tiesos skleidimo ir švarios bažnyčios simbolinė spalva. Altoriai taip pat užtiesiami baltos spalvos staltiesėmis. Balta spalva reiškia pasidavimą, paliaubas, o platesne prasme - taiką ir gerą valią. Šis paprotys kilęs iš senųjų laikų, kai kariai, norėdami pademonstruoti gerus ketinimus, ietis apvyniodavo balta medžiaga. Balta spalva taip pat reiškia aklumą (baltoji lazdelė) ir absoliučią tylą (kurtumą).
  Japonijoje ir Kinijoje balta spalva reiškia gedulą. Ši spalva taip pat simbolizuoja bailumą. Buvo manyta, kad bailių kepenyse nėra kraujo, todėl jos yra baltos. Žmonėms, išvengusiems karinės tarnybos, buvo išduodami “balti bilietai”. Su tokiais bilietais nereikėdavo eiti į karą. Kai kam per didelis baltos spalvos kiekis trukdys atsipalaiduoti, o didesnė baltos spalvos skulptūra net gali sukelti įtampą (gali pasirodyti balti arkliai J).
  Balta - atsinaujinimo spalva. Ji reiškia atgimimą ir tyrumą. Balta spalva atstovauja naujiems dalykams, nekaltybei, nepriklausomybei ir atgimimo troškimui. Ji slopina emocijas ir skatina tyrumo ir tobulumo troškimą.
  Raudona spalva žmogui suteikia veržlumo, aktyvumo. Ji skleidžia šilumą, susijaudinimą, teigiamai veikia nervų sistemą. Raudonos spalvos teikiama energija, tai materiali energija, stipri, gebanti suteikti jėgų patiems sunkiausiems darbams. Štai kodėl raudonos spalvos (atspalvių) marmurą reikėtų rinktis į savo darbo kabinetus.
  Raudona - pati agresyviausia spalva. Ji simbolizuoja kraują, pyktį, ugnį, aistras, žaizdas, karą, kraujo praliejimą, pavojų, grėsmę, revoliuciją, jėgą, anarchiją, mirtį, didvyriškumą, taip pat sveikatą ir brandą. Tai - gyvybės spalva. Šia spalva daug šimtmečių buvo simbolizuojama karo atributika.
  Anglijos laivyne ant stiebo iškelta raudona vėliava reiškia kvietimą mūšiui. Raudona vėliava buvo iškelta Paryžiuje Prancūzų revoliucijos metu griaunant Bastiliją ir nuverčiant karalių. Ta pati vėliava plevėsavo Rusijoje 1905 m. Kruvinojo sekmadienio ir 1917 m. Spalio revoliucijos metu.          
  Raudona - simbolizuoja tarptautinį socializmą ir kairiąsias jėgas politikoje. Raudona rožė - socialdemokratų simbolis. Viduramžiais krikščioniškajame mene raudona spalva reiškė gailestį, dieviškąją meilę. Paprotys kalendoriuje šventines dienas žymėti raudonai kilo iš bažnytinio papročio raudonai žymėti bažnytines šventes. Raudona spalva reiškia pyktį. Iš čia kilęs posakis “pažvelk į raudoną skudurą”. Tai pavojų skelbianti, signalą “stop” reiškianti spalva. Futbole raudona kortelė reiškia žaidėjo pašalinimą iš aikštės. Ši spalva reiškia ir gėdą - sakoma “jis paraudo iš gėdos”. Pagal seną tradiciją viešųjų namų rajonai vadinami “raudonųjų žibintų” gatvėmis.
  Raudona - dinamiškumo spalva, ji reiškia aistrą ir pasisekimo troškimą.
  Ją pasirinkę žmones žino savo vertę ir jaučiasi saugūs. Tai – ekstravertai, nebijantys išreikšti savo nuomonę. Raudona spalva didina pasitikėjimą savimi ir aktyvumą.
  Kas renkasi raudoną, renkasi aistrą ir intensyvų gyvenimą, turtingą gyvenimiška patirtimi. Tokiam žmogui paprastai sekasi ir jis nebijo kovos. Tai labai valingi žmones, diktuojantys sąlygas gyvenimui.
  Oranžinė - tai kūno, jausmingumo, saulės spalva, raudonos ir geltonos spalvos mišinys. Oranžinę spalvą naudokime: norėdami išsivaduoti iš vienišumo, savyje sustiprinti ištikimybę, mintis ir pokalbius, norėdami labiau priprasti prie esamos gyvenamosios vietos, būti dvasingesni. Psichologai pažymi, kad ši spalva labiausiai žadina apetitą. Štai ir atsakymas, kodėl žmogėdros suvalgė kapitoną Kuką ir daug kitų baltaodžių J. Asocijuojasi su sąžiningumu, blogų poelgių smerkimu. Ši spalva tai sėkmė darbuose, todėl siūloma ją rinktis pokalbių, derybų kambariuose.
  Pavyzdys: JAV karinio laivyno mokslinės tiriamosios bazės eksperimentas. Ši bazė po II pasaulinio karo gavo Pentagono užduotį nustatyti, kokia spalva tinkamiausia povandeninio laivo viduje avarinio streso metu. Nustatyta šviesiai oranžinė spalva - ji slopina agresyvumą, ramina. Šis atradimas šiuo metu labai dažnai taikomas JAV jaunų nusikaltėlių kalėjimuose. Nepriklausomai nuo jų agresyvumo lygio po dešimties minučių šviesiai oranžinėje patalpoje jaunieji nusikaltėliai nurimdavo, o dar po pusvalandžio pradėdavo snausti arba užmigdavo. Švelniai oranžinė spalva pasirodė veiksmingesnė už tramdomąją fizinę jėgą. Oranžinė - energijos spalva. Ji reiškia kūrybiškumą ir džiaugsmą. Tai drąsos, iniciatyvumo, pasitikėjimo kitais žmonėmis spalva.
  Geltona spalva tonizuoja, veikia visą žmogaus organizmą tiek kūną, tiek ir sielą.   Teigiamai veikia nervų sistemą, ypatingai žmogaus regėjimą. Tai proto-psichikos spindulys, stimuliuojantis mūsų protinius sugebėjimus, gebėjimą logiškai mąstyti. Geltona spalva, tai gyvenimo harmonija, optimizmas, lygiavertiškumas ir balansas. Jauki svetainė su geltonos spalvos (atspalvio) marmuriniu židiniu teigiamai atsilieps šeimyninei laimei.
  Geltona - Saulės ir vasaros spalva asocijuojasi su šiluma, šviesa, galingumu, auksu ir simbolizuoja šlovę ir dievišką valdžią. Geltona - graikų dievo Apolono, Saulės dievo, ir dievų tėvo Dzeuso, dangaus ir žemės valdovo, spalva.     
  Kinijoje geltona - imperatoriaus spalva. Tik jis turėjo teisę nešioti aukso spalvos drabužius.
  Indijoje nuotaka dažydavo savo rankas geltonai, kad jai į rankas ateitų laimė ir šeimos darna. Europoje geltona - pavydo, bailumo ir melo spalva. Prancūzijoje tai buvo apgautų vyrų (raganosių) spalva. Kai kuriose XVI a. Europos šalyse išdavikų ir nusikaltėlių namų duris ištepliodavo geltonais dažais. Bažnytinėse ikonose išdavikų Kaino ir Judo barzdos būna nutapytos geltona spalva. Kai kuriose šalyse žydai buvo piešiami geltonais drabužiais, nes jie “išdavė Kristų”. Nacistai okupuotose šalyse žydus versdavo ant drabužių prisisiūti geltonos spalvos Dovydo žvaigždes. Inkvizicijos pasmerkti eretikai buvo deginami aprengti geltonais drabužia
  is. Tai - dievo išdavikų simbolinė spalva.
  Geltona - ligos spalva. Ant laivo stiebo iškelta geltona vėliava reiškė, kad laive yra užkrečiama liga sergančių žmonių. Eismo taisyklėse geltona yra įspėjamoji spalva.Geltona - optimizmo spalva. Ji reiškia gyvybingumą ir laisvės troškimą.
  Žmones pasirinkę geltoną spalvą yra veiklūs, linkę į saviugdą ir besitęsiančią transformaciją.
  Tai gyvybingi ir entuziastingi žmones, nuolat ieškantys kažko naujo ir trokštantys nuotykių. Jiems labai svarbu išsivaduoti iš depresijos ir prislėgtos nuotaikos, net jei tai neleidžia pasiekti tikslo.
  Žalia - pavasario, augimo, vaisingumo, gamtos, laisvės, džiaugsmo, vilties, atgimimo spalva. Kodėl mes taip puikiai jaučiamės gamtoje? Mes atsipalaiduojame, pajuntame ramybę, jaučiame susidomėjimą ir nuostabą. Žalia spalva – tai visas pasaulis, tai  saugumas, atsipalaidavimas ir šviežios mintys. Jeigu Jūs meno, kūrybos žmogus, būtinai turėtumėte pasirinkti žalios spalvos (atspalvių) marmurą.
  Ši spalva simbolizuoja ir nemirtingumą, perteklių, klestėjimą, stabilumą. Daugelio valstybių banknotai žalios spalvos. Pvz., JAV doleriai dėl žalios spalvos vadinami
  paprasčiausiai “žaliaisiais”.
  Pažymėtina, kad žalios spalvos atspalvių žmogaus akis skiria daugiausia.
  Jūreivystėje žalia vėliava reiškia laivo nuskendimą. Sausumoje - “važiuok pirmyn”. Geležinkelyje žalias signalas reiškia “kelias laisvas”, geltonas - “dėmesio”, o raudonas - “stop”. Tokios signalinės šviesos buvo įvestos Anglijoje 1893 m.
  Žalia spalva kaip jaunystės simbolis reiškia nesubrendimą, nepilnametystę, nepatyrimą ir naivumą. Islame svarbiausia spalva yra žalia. Tai pranašo Mahometo spalva. Tautinėse vėliavose žalia spalva simbolizuoja žemės ūkį arba miškų gausą. Žalia - ekologinio judėjimo spalva. Tarptautinė organizacija “Greenpeace” (žalioji taika) kovoja už oro, vandens ir žemės taršos mažinimą.
  Žalia - stabilumo spalva. Ji reiškia savikontrolę ir pastovumą.
  Žmones, pasirinkę žalią spalvą yra tvirtų vertybinių nuostatų, kurias retai keičia. Jie mėgsta tvarką. Tokie žmones gerai jaučia savo galimybes, moka save kontroliuoti, yra racionalūs.
  Mėlyna. Paslaptinga dangaus spalva, stipriai veikianti žmogaus sąmonę. Per didelis kiekis tai nuovargis, nepasitikėjimas savimi. Šios spalvos (atspalvio) marmurinius gaminius rekomenduojama komponuoti su kitų spalvų detalėmis.
  Mėlyna - tai švaraus dangaus ir jūros spalva, reiškianti ir aukštį, ir gylį. Ji taip pat simbolizuoja pastovumą, ištikimybę, teisingumą, tobulumą, apsisprendimą ir taiką. Mėlyna spalva asocijuojasi su karališkąja valdžia ir kilmingumu.
  Mėlyna spalva taip pat simbolizuoja abejones ir depresiją. Tai melancholijos, monotonijos simbolis. Lėto tempo melancholiška muzika, atsiradusi XIX a. pab. Amerikos pietuose, buvo pavadinta bliuzu (blues, nuo angl. blue - mėlynas).
  Krikščionybėje mėlyna spalva simbolizuoja dievotumą, nuoširdumą, protingumą, pastovumą, ištikimybę, ji asocijuojasi su šv. Marija - dangaus karaliene.
  Mėlyna - harmonijos spalva.  ji reiškia ramybę ir santūrumą.
  Pasirinkę mėlyną spalvą žmones turi polinkį į dvasingumą ir meditaciją. Mėlyna spalva reiškia sveikatą, nuramina ir atpalaiduoja.
  Žmones,
  kurie renkasi mėlyną spalvą nemėgsta dėmesio ir reikalauja ramybės. Tai tvirtos, lojalios asmenybės, ieškančios harmonijos ir ryšio su pasauliu.
  Juoda .Tai naktis, daug nežinios, paslaptis... Negatyvus juodos spalvos vertinimas jau seniai išėjo iš mados. Juoda (tamsi) spalva asocijuojasi su intymumu. Ji plačiai naudojama elitinių židinių apdailai. Slaptoje tamsoje slepiasi stipri sukoncentruota energija.
  Juoda - tai nakties, mirties, nuodėmės, pykčio, destrukcijos, chaoso, tylos ir tuštumos spalva. Tai baltos spalvos antonimas. Juoda spalva taip pat reiškia neigimą, negatyvią pradžią.
  Krikščionybėje juoda simbolizuoja gedulą, netektį. Japonijoje - priešingai. Juoda reiškia džiaugsmą. Kaip mirties ženklą juodą vėliavą naudoja piratai. Tai maro epidemijos vėliavos spalva.   
  Vien tik 1348 m. Europoje nuo juodojo maro išmirė apie 25 mln. žmonių. Slaptieji mokslai, kaip juodoji magija, taip pat savinasi juodą spalvą.
  Juoda spalva naudotina reiškiant jėgą ir solidarumą, šiltumo jausmą (juoda spalva sugeria visas kitas spalvas), norint suteikti paslapties, intrigos ir ypač pabrėžiant nepriklausomybę.
  Juoda spalva nenaudotina: skaityklose, vaikų kambariuose, gydymo įstaigose, žmonių aptarnavimo įstaigų patalpose, kuriose būtina nuoširdžiai bendrauti.
  Juoda - pasipriešinimo ir maištingumo spalva. Ši spalva asocijuojasi su naktimi, tamsa ir tyla. Ji gali reikšti taiką, ramybę ir norą visiškai atsinaujinti kaip sielvartas, pesimizmas ir noras griauti.
  Žmones, pasirenkantys juodą spalvą, neturi tikslios nuomonės, bet provokuoja visus ir kiekvieną. Jie turi susikaupti meditacijoje ir teigiamai žiūri į evoliuciją ir nepriklausomybę.
   
  Violetinė (alyvinė, purpurinė).Tai transformacijos spalva.
  Žmones, pasirinkę violetinę spalvą  reprezentuoja misticizmą, paslaptį ir magiją. Tai lakios vaizduotės ir stiprios intuicijos žmones, linkę į meditaciją.
  Tokius žmones žavi chaosas, spiritizmas ir vaizduotės sfera.
  Violetinė spalva simbolizuoja karališką didingumą, pabrėžia dvasingumą ir susitvardymą. Ji naudotina intelektualiniams, protiniams gabumams, pasitikėjimui savimi stiprinti, reikšti valdingumą.
  Violetinė spalva nenaudotina: klubuose, televizijos debatų laidose ir visur, kur susiduria vienodo išsilavinimo ir erudicijos, bet priešingų charakterių žmonės.


   

  Straipsniai

  Klijuojama apdaila

  Klijuojama apdaila
  Židinių, krosnių apdailai ar renovacijai siūlome rinktis mūrą imituojančias klinkerio plyteles. Klinkeris – kerami...

  Kamino valymas

  Kamino valymas
  Reguliariai valydami kaminą, namų savininkai išvengia gaisro ir padidina šilumos efektyvumą!
  Pagal ...

  Smart Fan ventiliatorius

  Smart Fan ventiliatorius
  Smart Fan ventiliatoriai yra itin ekonomiškas būdas paskleisti karštą orą gyvenamosiose patalpose. Pasiga...

  Suomiški židiniai

  Suomiški židiniai
  "Uunisepat" vykdo kryptingą ir ilgalaikę šildymui skirtų krosnių – židinių kūrimo ir gamybos pol...

  KOBOK modeliai

  KOBOK modeliai
  KOBOK siūlo didžiausią modelių modifikacijų pasirinkimą: klasikinis, modernus tamsintais kraštais, modernus balta...

  KOBOK - židiniai, kurie šildo

  KOBOK - židiniai, kurie šildo
  Nuolat tobulinamais modeliais pasižyminčią produkciją galima surasti daugiau kaip 25 pasaulio šalyse.

  Izoliuoti kaminai

  Izoliuoti kaminai
  Izoliuoti dūmtraukiai susideda iš dviejų, vidinio ir išorinio, vamzdžių. Tarp jų yra šiluminė izoli...

  Lauko židinys, picos krosnis, duonkepė

  Lauko židinys, picos krosnis, duonkepė
   Itališka ALFA PIZZA krosnis tai ne tik maisto ruošimo krosnis, tai kartu ir jaukus namų židinys. Lai...

  Glamm Fire

  Glamm Fire
  Drąsa ir nepriekaištingas estetinis skonis atsispindi visuose GLAMM FIRE bio  židinių modeliuose. Neįprastas...

  Parodoje „Supernamai 2014“ krosnininkai surengs neregėtą šou

  Parodoje „Supernamai 2014“ krosnininkai surengs neregėtą šou
  Pirmą kartą pasaulyje krosnininkai net keturių skirtingų tipų krosnis statys tiesiogiai parodoje "Supernamai 2014&q...

  ASTRA granulinės krosnelės

  ASTRA granulinės krosnelės
  AB Mašinų gamykla "Astra" - viena iš seniausių mašinų gamybos įmonių Lietuvoje. Ji įkurta...

  Deginti atliekas draudžiama!

  Deginti atliekas draudžiama!
  Aplinkos oro apsaugos įstatymo 20 straipsnio 2 dalis draudžia krosnyse deginti atliekas. Už atliekų deginimą nesilaikant...

  UAB Židinių meistrai - vieni stpriausių Lietuvoje 2012 - 2013 m

  UAB Židinių meistrai - vieni stpriausių Lietuvoje 2012 - 2013 m
  Stipriausi Lietuvoje 2012 - 2013 - tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas y...

  Dūmų ventiliatorius

  Dūmų ventiliatorius
  Ant kamino viršaus montuojamas dūmų traukos ventiliatorius skirtas didinti ir stabilizuoti trauką kamine.
  ...

  Liepsnojantis tunelis – išskirtiniam interjerui

  Liepsnojantis tunelis – išskirtiniam interjerui
  „Elektrinį židinį vadinti tikru židiniu, žinoma, nėra tikslu, nes jame - tik degimo imitacija. Tačiau ir tai sukur...

  Pirties kaminas

  Pirties kaminas
  Schiedel pirties kaminas yra išbaigtas sprendimas pirties įrengimui.
   Kaminas greitai ir nesudėtingai...

  Tandyras - keramikinė krosnis, šašlykinė, lauko židinys...

  Tandyras - keramikinė krosnis, šašlykinė, lauko židinys...
  Tandyras - keramikinė krosnis - orkaitė. Tai yra ypatingo tipo šašlykinė-mangalas maisto gaminimui Rytų &s...

  Vasara Lietuvoje - 2013

  Vasara Lietuvoje - 2013
  2013 m. birželio 3d. - 17d. vyko krosnininkų seminaras. Seminaro metu buvo pastatytos 6 skirtingų funk...

  MCZ

  MCZ
  MCZ židiniai – tai moderniausio technologinio lygio, išskirtinio dizaino, prabangūs – vieni inovatyvi...

  Raituzo namo statybos

  Raituzo namo statybos
  Pagaliau man sumontavo židinio ir lauko židinio kaminą. Pirkau dvigubą Schiedel "Rondo Plus 200+180" kaminą. K...

  UAB Židinių meistrai - vieni stipriausių Lietuvoje

  UAB Židinių meistrai - vieni stipriausių Lietuvoje
  CREDIT INFO Lietuva pripažino UAB Židinių meistrai vieną iš mokiausių įmonių Lietuvoje....

  Židinių ir dūmtraukių rinkos kuratoriai

  Židinių ir dūmtraukių rinkos kuratoriai
  Lietuvos nacionalinė židinių ir dūmtraukių montuotojų asociacija darbuojasi vos ketverius metus. Jos narių teigimu, &sca...

  Ugniakurai šildantys vandenį

  Ugniakurai šildantys vandenį
  Vandenį šildantys ugniakurai – šiuolaikiniai ekologiški šildymo įrenginiai, kuriuos ga...

  Naujas veidas - naujos galimybės

  Naujas veidas - naujos galimybės
  Naujos svetainės misija – būti paprasta, struktūrizuota, informatyvia ir interaktyvia vieta, kur Jūsų noras turėti...

  Kaip paruošti židinį dažymui

  Kaip paruošti židinį dažymui
  Jeigu  pavargote nuo įprastos raudonos, kaštoninės ar juodos židinio spalvos, tikriausiai jūs vis dažniau pa...

  Įdėklas į kaminą

  Įdėklas į kaminą
  Visi vamzdžiai, pagaminti iš nerūdijančio plieno skardos (įdėklais jų vadinti negalima)nustatyta tvarka nepaženkl...

  Kaip pasirinkti meistrą

  Kaip pasirinkti meistrą
  Meistro pasirinkimo kriterijai
  Internete skelbimuose neretai gali perskaityti: 10, 12, 15 metų patirtis.
  ...

  Akumuliacinės plokštės

  Akumuliacinės plokštės
  Daugiau nei 90proc. Lietuvoje pastatomų židinių yra iš konstrukcinių – izoliacinių medžiagų. Mes Jums norim...

  Išrinktas gražiausias židinys bei prizų laimėtojai

  Išrinktas gražiausias židinys bei prizų laimėtojai
  Kovo 20 dieną buvo išrinktas gražiausias židinys. Rinkimus organizavo "Židinių meistrų klubas" ir "...

  Blogai traukia - kviesk kaminkrėtį

  Blogai traukia - kviesk kaminkrėtį
  Už blogai prižiūrimą kaminą namo savininkui gali būti skiriama 200 litų dydžio bauda. O jei dėl tokio aplaidumo kiltų ga...

  Nesidžiaugia židiniu

  Nesidžiaugia židiniu
  Prieš keletą savaičių akylesni „Druskininkų naujienų“ skaitytojai pastebėjo neįprastą skelbimą, kuria...

  Prastas židinys - paties pirkėjo problema

  Prastas židinys - paties pirkėjo problema
  Antrą žiemą neveikiantis židinys, daugiau nei metus trukęs teismų maratonas ir jokių vilčių, kad bus atlyginta žala. Tai...

  Kaip elgtis kilus gaisrui

  Kaip elgtis kilus gaisrui
  Pagrindinės gaisrų priežastys – neatsargus gyventojų elgesys su ugnimi (52 proc.), netvarkinga elektros įranga ir ...

  Spartherm - prestižiniai vokiški židiniai

  Spartherm - prestižiniai vokiški židiniai
  Pakeiskite savo dienotvarkę ir leiskite savo pojūčiams pakeliauti po ugnies šalį. SPARTHERM Jums siūlo auk&scaron...

  Granulinės krosnelės KALOR

  Granulinės krosnelės KALOR
  Norime pasiūlyti Italų kompanijos "Mitsui" sukurtas krosneles Kalor pagal kanadietišką projektą i&scaro...

  Kaip tinkamai pasirinkti kaminą

  Kaip tinkamai pasirinkti kaminą
  Kaminai montuojami iš plytų, betono, metalo, keramikos ir netgi iš stiklo. Su kondensato nutekėjimu ir be ...

  GRENAISOL konstrukcinės-termoizoliacinės plokštės

  GRENAISOL konstrukcinės-termoizoliacinės plokštės
  Dauguma žmonių nesidomi arba tiesiog nekreipia dėmesio į tai, kokios statybinės  ar izoliacinės medžiagos naudojamo...

  Apsauginiai stiklai

  Apsauginiai stiklai
  Apsaugai prieš židinį, po krosnelėmis plačiai naudojamas grūdintas stiklas. Grūdintas stiklas – tai ne tik ...

  Kaminas krosniai ir Kalėdų Seneliui

  Kaminas krosniai ir Kalėdų Seneliui
  Tikriausiai girdėjote, kad Kalėdų Senelis į namus patenka pro kaminą. Sunku tuo patikėti? Tai todėl, kad pas mus kaminai...

  Spalvos

  Spalvos
  Spalvos kiekvieną žmogų veikia skirtingai, tačiau mokslo ir iš senovės papročių yra įrodyta bei nustatyta, jog sp...

  Akmenų horoskopas zodiako ženklams

  Akmenų horoskopas zodiako ženklams
  Pristatome horoskopą 12 zodiako ženklų pagal akmenų rūšis. Kristalai ir brangakmeniai – tai tam tikros vei...

  SCHIEDEL ISOKERN moduliniai lavos kaminai

  SCHIEDEL ISOKERN moduliniai lavos kaminai
  "Isokern" kaminų sistemos gali būti montuojamos sudėtingiausiomis sąlygomis. Pemzos pranašumas tas, kad...

  Ką reikia žinoti apie apdailą

  Ką reikia žinoti apie apdailą
  Ar susimąstote, kodėl marmuro aplinkoje kalbamės žemesniu tonu, o žingsniai automatiškai tampa lėtesni? Gal tai t...

  Schiedel montavimo instrukcija

  Schiedel montavimo instrukcija
  Tradicinius plytinius kaminus pamažu keičia nauji keramikiniai kaminai. Jų viduje esantis iš šamotinės ker...

  ANKSTESNE KITA U?DARYTI