Paprasčiausias būdas išsirinkti židinį

UAB Židinių meistrai
Vilniaus g. 14A, Grigiškės,
Vilniaus miesto sav.
Darbo laikas: I-IV 8.00-20.00, V iki 17.00
Tel.: +370 688 88695
info@zidiniumeistrai.lt

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Paslaugos

 • Mūsų darbai

 • Ugniakurai

 • Krosnelės

 • E-Parduotuvė

 • Apdaila

 • Šildymas

 • Kaminai

 • Išsirink sau židinį

 • Priedai

 • Kainininkai

 • Keramikiniai stiklai

 • Apsauginiai stiklai

 • Schiedel kaminai

 • Daugiau...

 • Apie mus

 • Kodėl verta rinktis mus?

 • Teisės aktai

 • Naudinga informacija

 • D.U.K.

 • Noriu sužinoti

 • Sąvokų žodynas

 • Konsultacijos

 • Kontaktai


 • Firmos SUPRA produkcija – tai aukštos kokybės gaminiai, pasižymintys komfortu ir energijos taupymu, saugumu. SUPRA yra pradininkas ir lyderis uždarų degimo kamerų (ugniakurų) gamyboje.

  SUPRA, prancūzų įmonė, kurios istorija prasidėjo dar 1878 metais. Po pirmojo pasaulinio karo, kai Prancūzijoje trūko kuro, „SUPRA“ laboratorijose buvo pradėti tyrimai siekiant suprojektuoti krosnis ir kuro kasetes, kurios iš malkų gautą šilumą maksimaliai panaudotų patalpų šildymui. „Supra“ ir dabar skiria daug lėšų moksliniams tyrimams ir gaminių kokybei užtikrinti. „Supra“ pirma pradėjo gaminti „metalas + kertus” konstrukcijos kapsules, kurios pasižymi dar didesniu saugumu ir aukštesniu našumo koeficentu.
  Ugniakuro hermetiškumas leidžia visiškai kontroliuoti degimo procesą, taip Jūs optimaliai galite išnaudoti malkų skleidžiamą šilumą. Jei ugniakuras nehermetiškas jis momentaliai duoda karšti, jei norite prigesinti tai nesigauna ir tada nuo per didelės šilumos reikia vedinti patalpas. Dėl to “Supra” produkcija matuojama nominalia galia ir maksimalia. Nominali galia tai, per visa užkrovos degimo laiką atiduodamos šilumos vidurkis. Maksimali galia, kai ugniakuro viduje malkos dega maksimaliai, ugnis stulpu, užkrova sudega per trumpą laiką. 

  Mūsų žiniomis „Supra“ yra vienintelis židinių gamintojas, kuris testuoja visą pagamintą produkciją prieš ją išsiunčiant iš gamyklos. Kiekviena pagaminta kapsulė ir krosnelė yra testuojama 90 dienų ir tik sėkmingai atlikus visus testus iškeliauja pas pirkėjus.

   Šios įmonės gaminama produkcija parsiduoda daugiau kaip 30 pasaulio šalių. Per paskutinius 25 metus du šios įmonės fabrikai Oberne ir Šatre pagamino daugiau kaip 1 200 000 ugniakurų, krosnelių, bei apdailų jiems.  Nesvarbu į kokią šalį būtų importuojama firmos SUPRA produkcija į Švediją ar Portugaliją, Vokietiją ar Rusiją, ji gaminama atsižvelgiant į pačius griežčiausius Europos reikalavimus. SUPRA produktai atitinka visų šalių nacionalinias normas ir turi DIN, NF, SWEEDCERT, AEVE, FLAME VERTE sertifikatus. Tokios atestacijos dėka parodo, kad SUPRA pripažinta pasaulinėje rinkoje.
  Tarp daugybės SUPRA gaminamos produkcijos (įmonė gamina per 100 skirtingų ugniakurų, bei per 300 apdailų) nesunkiai išsirinksite Jus dominantį produktą. 

  SUPRA komplektas – puikus šildymo elementas 
  1.    Lankstus ortakis karšto oro išvedimui suteikia galimybę paskirstyti orą patalpoje, arba jį nukreipti į gretimus kambarius.
  2.    Karšto oro kaupimo kamera montuojasi iš lengvų konstrukcijų.
  3.    SUPRA ugniakurai dažnai komplektuojami su kolektoriais, kas supaprastina židinio montavimą, bei karšto oro paskirstymą.
  4.    Šalto oro padavimas (reikalingas konvekcijai) savaiminiu būdu.
  5.    Priešgaisrinė (dekompresinė) kamera apsaugo lubas nuo karščio.
  6.    Grotelės karšto oro išleidimui.
  7.    Dūmų nuvedimo kanalas.
  8.    Traukos reguliatorius montuojamas tam, kad trauka būtų optimali bet kokiomis židinio kūrenimo sąlygomis.
  9.    Gražūs ir galingi SUPRA ugniakurai gaminami iš specialaus ketaus liejinio, plieno bei šamoto.
  10.    SUPRA ugniakurai gaminami su specialiu (atlaikančiu +800*C karščio) stiklu.


  Švarus stiklas
  Švaraus stiklo sistemą SUPRA sukūrė daugiau nei prieš dešimtmetį. Ji grindžiama tuo, kad oras degimui cirkuliuoja šalia stiklo sienelių, taip neleisdamas joms aprūkti, o ta padaryti leidžia durelių rėme esančios ertmės per kurias inžektoriniu būdu paduodamos silpnos oro srovės. Tas pats oras yra panaudojamas ir kuro degimui SUPRA ugniakure.

  Degimo proceso valdymas
  Malkų taupymas priklauso nuo galimybės pažaboti ugnį. Degimo proceso valdymas, tai galimybė taupyti kurą, o taip pat ir pinigus. SUPRA ugniakuruose sumontuotos sklendės tiek šalto oro padavimui, tiek ir ties dūmų „išėjimo“ anga, leidžia pasiekti laibai aukštą naudingumo koeficientą.

  Prancūziški SUPRA židiniai pasižymi prancūziška elegancija ir vokiška kokybė.
  Paskutiniu metu židinių dizainas pasižymi šiuolaikiniu modernumu, kuris pabrėžia švelnias linijas.
  Židinių formos taip pat tendencingai keičiasi. Pagrindinis dėmesys yra skiriamas ugniakurui, maksimaliai atskleidžiančiam ugnies teikiamą grožį, šilumą, jaukumą.

  Kad jaustumėtės saugūs ir ramūs SUPRA židinio ugniakurams suteikiama 5 metų garantija!

  Patogus naudojimas. SUPRA židinio ugniakurai turi labai didelius stalčius pelenams, kas supaprastina židinio eksplotavimą ir prailgina nepertraukiamo degimo laiką iki keleto dienų. Beje, daugelyje SUPRA ugniakurų, pelenų stalčių galima išimti neatveriant ugniakuro stiklo.
  Malonumas žiūrėti į ugnį. SUPRA ugniakuruose įdiegta švaraus stiklo sistema, kas leidžia stebėti ugnį per skaidrų stiklą, kambariui suteikia jaukumo bei intymumo. Pirkite SUPRA ugniakurus, gal padidės Lietuvoje gimstamumas?
  Išorė. Labai plačią gamą židinių turi SUPRA, o neišsirinkus norimo židinio apdailos modelio, tikrai rasite su tinkamą ugniakurą.
  Autonomiškumas.  ĮSIRENGUS SUPRA židinį tapsite nepriklausomi ir nebijosite kad dings elektra, ar rusai užsuks dujų kranelį.
  Saugumas. Karščiui atsparus stiklas apsaugos patalpą nuo žiežirbų kūrenant jį net ir nekokybiškomis malkomis.
  Siūlau neapsirikti renkantis galingumą. Remiantis NDF 35.376 normomis SUPRA deklaruoja nominalų savo produkcijos galingumą. Tai vidutiniškas galingumas, paskaičiuotas kūrenant SUPRA ugniakurą 3 valandas. Naudodamasis proga noriu atkreipti dėmesį į tai, jog renkantis kito gamintojo ugniakurą galingumas gali ir neatitikti deklaruojamo galingumo, nes jis galėjo būti paskaičiuotas per 15 pirmųjų kūrenimo minučių.
  Тraukа – pagrindinis kriterijus kad būtų gera trauka yra Jūsų kaminas. SUPRA vienintelis iš ugniakurų gamintojų, rekomenduojantis savo židinius montuoti (O Prancūzijoje montuojantis) su traukos reguliatoriumi.
  Naudingumo koeficientas. Tai ugniakuro galimybė ilgą laiką atiduoti šilumą į patalpą. Kuo aukštesnis naudingumo koeficientas, tuo mažiau sunaudojama malkų. Kai kurie SUPRA ugniakurai (ALTIMA 105) sunaudoja 2 kartus mažiau malkų, nei įprasti, pigūs kitų gamintojų.
  Apšildomas plotas. Visi SUPRA ugniakurai turi paskaičiuotą nominalų galingumą, atitinkantį šildomo ploto kvadratūrą (kada lubų aukštis 2,5m). Kadangi Lietuvoje lubos dažniausiai aukštenės nei 2,5m tad reikėtų skaičiuoti, jog 1kW apšildys apie 8-9m2 ploto.

  Ugniakuro schema


  1.Degimo kamera su vidinėmis ketinėmis sienelėmis.
  2. Dvigubas ugniakuro korpusas suteikia papildomą saugumą.
  3. Antrinio (papildomo) oro pašildymas specialioje kameroje.
  4. "Švaraus stiklo" sistema.
  5. Skirtingas durelių varstymas (pakeliamos, horizontaliai varstomos).
  6. Stiklinės durelės su automatiniu fiksavimo mechanizmu.
  7. 100 % ugniakuro hermetiškumas.
  8. Karšto oro paskirstytojas (kolektorius).
  9. Turbina (ventiliatorius) montuojamas papildomai.
  10. Dūmų uždarymo sklendė, padidinanti ugniakuro naudingumo koeficientą.
  11-12. Reguliuojamo aukščio ugniakuro kojelės.
  13. Dūmų kaupiklis, prailginanti dūmo kelią link dūmtraukio.
  14. Grotelės pelenams. Palengvina židinio įkūrimą, galima reguliuoti degimo proceso intensyvumą.

   

  ANKSTESNĖ KITA UŽDARYTI